SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

OrtoDent - cennik

ocena 4.6 / 5 (7 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

OrtoDent to specjalistyczna placówka oferująca kompleksowe leczenie stomatologiczne w oparciu o nowoczesny sprzęt i znakomitą kadrę stomatologów. Specjalizujemy się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych oraz w wykonywaniu kompleksowych zabiegów stomatologicznych w znieczuleniu ogólnym.

Nasi pacjenci mogą skorzystać z leczenia endodontycznego, periodontologicznego oraz implantologicznego. Dbamy o zdrowy uśmiech najmłodszych pacjentów poprzez działania profilaktyczne i leczenie zachowawcze. W OrtoDent świadczymy również pełen zakres usług protetycznych i wykonujemy zabiegi chirurgii stomatologicznej.

Bogatą ofertę centrum dopełniają zabiegi laseroterapii i medycyny estetycznej wykonywane przez dyplomowanego lekarza.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka,

Prezentowany cennik OrtoDent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.