poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
10:00 - 20:00
niedziela
10:00 - 20:00

Nasza klinika specjalizuje się w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów kończyn dolnych i kręgosłupa. Wykorzystujemy małoinwazyjne metody zapewniające zniwelowanie dolegliwości bólowych oraz przyspieszenie procesu regeneracji tkanek. Nasi specjaliści oferują również diagnostykę chorób narządu ruchu, podczas badań wykonują, między innymi, kompleksową ultrasonografię stawów (w tym w kierunku dysplazji stawów biodrowych u niemowląt) oraz zabiegi w asyście USG.

W Ortomasters wykorzystujemy takie metody terapeutyczne jak terapia osoczem bogatopłytkowym PRP, która jest skuteczną metodą przyspieszającą zrost kości oraz leczenie degeneracji więzadeł oraz ścięgien. Oferujemy również wiskosuplementację stawów oraz zabiegi blokady okołostawowej.

W ramach usług z zakresu rehabilitacji prowadzimy zabiegi pomagające wyeliminować ból, a także przyspieszyć pooperacyjny okres rekonwalescencji. Rehabilitujemy chorych cierpiących na zaburzenia w obrębie stawów oraz kręgosłupa. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama nieinwazyjnych metod terapeutycznych, między innymi osteopatia, terapia manualna według Kaltenborn-Evjenth, a także metody specjalistyczne: Medycyny Ortopedycznej wg Cyriax’a oraz PNF. Zajmujemy się przeprowadzaniem różnorodnych masaży, oferujemy również kinesiotaping.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Leczenie bólu

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Ortomasters jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska