5,0 / 5  - 1 opinia

Cennik

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Perfect Medica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Perfect Medica

W naszej klinice przygotowaliśmy bogatą ofertę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej i dziecięcej, ortopedii a także ginekologii oraz okulistyki. Każdy zabieg poprzedzony jest fachową konsultacją. W trosce o młody i zdrowy wygląd pacjentów  oferujemy im m.in. lifting twarzy oraz zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy.

Przeprowadzamy operacje plastyczne piersi, korektę powiek, nosa i uszu oraz plastykę brzucha. Osobom chcącym pozbyć się nadmiaru zbędnej tkanki tłuszczowej proponujemy liposukcję różnych części ciała. Zajmujemy się także depilacją laserową.

Pomagamy kobietom pragnącym poprawić wygląd swoich miejsc intymnych oraz borykającym się z problemem nietrzymania moczu. Wykonujemy również zabiegi urologiczne u dzieci. 

W ramach okulistyki operujemy zeza.

Pełen zakres naszych usług znajdą Państwo w cenniku poniżej.