Plastyka brzucha Łódź

Synonimy: abdominoplastyka, plastyka powłok brzucha, lifting chirurgiczny brzucha, tummy tuck,

Filtruj wyniki

Plastyka brzucha Łódź - informacje

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr

Abdominoplastyka, czyli plastyka powłok brzusznych, jest zabiegiem chirurgicznym z zakresu chirurgii plastycznej, który ma na celu likwidację nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, spłaszczenie brzucha i wzmocnienie mięśni ściany jamy brzusznej. Podczas zabiegu specjalista chirurgii plastycznej wykonuje długie nacięcie skóry, rozpoczynające się od jednego kolca biodrowego i biegnące do drugiego biodra (cięcie przypomina kształt litery „W”), a następnie oddziela od mięśni brzucha, do poziomu łuków żebrowych płat skórno-tłuszczowy. Operację kończy zszycie mięśni brzucha, które stają się mocniejsze. Zabieg najczęściej wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, choć możliwe jest również znieczulenie zewnątrzoponowe.

Gdzie w Łodzi przeprowadzana jest plastyka powłok brzusznych

Zabieg abdominoplastyki może wykonać dr n. med. Edward Lewandowicz, specjalista chirurgii plastycznej, który prowadzi w Łodzi Gabinet Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej EDD-MED. Przeprowadza procedury z zakresu modelowania sylwetki, w tym zabiegi małej abdominoplastyki oraz abdominoplastyki z resekcją rozstępowo zmienionej skóry i usunięciem nadmiaru tkanki podskórnej, jak również operacje modelujące w obrębie piersi (powiększanie piersi przy pomocy implantów silikonowych, zmniejszanie piersi, lifting biustu oraz korekta asymetrii piersi).

Abdominoplastyka znajduje się także w ofercie lek. med. Tomasza Dębskiego, specjalisty chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Swoje kwalifikacje zawodowe podnosił uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach naukowych, w tym w konferencji naukowo-szkoleniowej "Chirurgia piersi - bezpieczeństwo przede wszystkim" i kursie "Chirurgia rekonstrukcyjna i estetyczna piersi". Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Plastyka brzucha znajduje się również w ofercie Szpitala LUX MED w Łodzi. Podczas zabiegu abdominoplastyki specjaliści mogą dodatkowo wykonać operację przepukliny pępkowej, rozejścia się mięśni prostych brzucha, a także zabieg uwidocznienia talii. W ofercie kliniki znajdują się także inne zabiegi modelujące sylwetkę, np. przeszczepy własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, liposukcja brzucha, ud i pośladków czy rekonstrukcje piersi. Szpital dysponuje nowoczesnym urządzeniem Vectra XT, pozwalającym na trójwymiarowe zobrazowanie na monitorze komputera wybranych części ciała pacjenta i przewidywanych efektów zabiegu, co jest pomocne m.in. przed zabiegiem abdominoplastyki.

Abdominoplastyka - cena zabiegu w Łodzi i w Miami

Sala operacyjna w Este l'arte Sala operacyjna w Este l'arte

Plastyka powłok brzusznych w Center for Cosmetic Surgery Spectrum Aesthetic w Miami kosztuje 3 500$ (około 13 500 zł), podczas gdy w Łodzi za zabieg trzeba zapłacić 12 500 zł.

Plastyka brzucha - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 10 000 zł do 14 000 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 20 000 zł
 • Wrocław od 8 500 zł do 19 500 zł
 • Kraków od 7 000 zł do 15 000 zł
 • Katowice od 6 150 zł do 16 000 zł
 • Szczecin od 8 000 zł do 13 000 zł
 • Poznań od 6 000 zł do 20 000 zł
 • Częstochowa od 8 000 zł do 16 000 zł
 • Gdańsk od 12 000 zł do 18 900 zł
 • Bydgoszcz od 7 995 zł do 12 054 zł
 • Białystok od 5 000 zł do 13 530 zł
 • Kielce od 10 000 zł do 12 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka brzucha w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska