Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Gliwice

Synonimy: labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Gliwice - informacje

Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica

Zabieg plastyki warg sromowych przeprowadza się w celu ich korekcji lub redukcji. Pacjentki, zmagające się z przerostem warg sromowych, uskarżają się na ból w trakcie współżycia oraz problemy z utrzymaniem higieny miejsc intymnych. Najczęściej procedura wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym (istnieje również możliwość przeprowadzenia operacji w znieczuleniu ogólnym). Powrót do aktywność codziennej wynosi około 2 dni, natomiast seksualnej około 4 tygodni. Wśród efektów operacji wymienia się m.in. poprawę wyglądu warg sromowych oraz zdecydowaną poprawę samooceny pacjentki.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Gliwicach – gdzie można udać się na zabieg

Na plastykę warg sromowych w Gliwicach udać się można do Gabinetu Medycyny Estetycznej i Ginekologii DAG-MED. W placówce przeprowadzić można labioplastykę, plastykę łechtaczki, plastykę przedsionka pochwy oraz plastykę krocza. W ośrodku pacjentki poddać się mogą również zabiegowi odmładzania sromu i warg sromowych większych (preparat Desirial), powiększenia punktu G kwasem hialuronowym oraz wybielania warg sromowych. Oferta Gabinetu obejmuje ponadto laserowe usuwanie nadżerek, laserowe usuwanie zmian sromu, biopsję aspiracyjną endometrium jamy macicy oraz leczeniu przewlekłego świądu sromu i zmian zanikowych sromu osoczem bogatopłytkowym.

W Gliwicach plastyka warg sromowych mniejszych / większych jest także możliwa do przeprowadzenia w Klinice Medycyny Estetycznej Ikona City, w której świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii estetycznej. Do placówki udać się można na plastykę warg sromowych mniejszych (labioplastykę) oraz powiększenie warg sromowych większych własną tkanką tłuszczową lub kwasem hialuronowym. W placówce pacjentki poddać się mogą również plastyce łechtaczki oraz powiększeniu punktu G. Oferta Kliniki obejmuje dodatkowo lifting pochwy za pomocą nici Happy Lift.

Plastykę warg sromowych wykonać może również lek. med. Dawid Serafin, specjalista ginekolog i położnik, który doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii St Berhard Hospital w Kamp-Lintfort w Niemczech. Specjalizuje się w procedurach z zakresu ginekologii estetycznej: udać się do niego można na labioplastykę, przywracanie objętości warg sromowych większych oraz plastykę łechtaczki. Pacjentki poddać się u niego mogą także laserowej rewitalizacji pochwy, odtworzeniu błony dziewiczej, małoinwazyjnej korekcie wejścia do pochwy oraz laserowemu leczeniu nietrzymania moczu. 

Cena plastyki warg sromowych mniejszych w Gliwicach i w Londynie

Kadra w Raciborskie Centrum Medyczne Kadra w Raciborskie Centrum Medyczne

We Wrocławiu za plastykę warg sromowych mniejszych zapłacić trzeba około 3 500 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest zazwyczaj znacznie wyższa. W The Private Clinic of Harley Street w Londynie wynosi ona 3 600 funtów brytyjskich, czyli około 21 000 złotych.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w Gliwicach na tle innych miast

 • Gliwice od 3 200 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Kraków od 2 200 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 700 zł
 • Gdynia od 2 000 zł do 4 900 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 4 500 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Kielce od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Szczecin od 4 500 zł do 6 000 zł
 • Lubin od 1 800 zł do 3 800 zł
 • Białystok od 4 500 zł do 4 920 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Sosnowiec, Tychy, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój oraz Jaworzno.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska