Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Szczecin

Synonimy: labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Filtruj wyniki
Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (62 km od centrum Szczecina)

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Szczecin - informacje

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum

Kobiety niezadowolone z wyglądu swoich narządów intymnych mogą poddać się operacji plastycznej warg sromowych, nazywanej labioplastyką. Zabieg przeprowadza się także u pań, które z powodu nieprawidłowego kształtu bądź wielkości warg sromowych mają problemy przy współżyciu i utrzymaniu higieny intymnej. Labiolastyka polega na chirurgicznym usunięciu nadmiaru skóry i odpowiednim uformowaniu warg. Zabieg można wykonywać zarówno w znieczuleniu ogólnym, miejscowym oraz stosując sedację wziewną. Zabieg trwa od 30 do 60 min, a pierwsze efekty widać już po 6 tyg. Na pełny efekt trzeba poczekać ok. pół roku. W tym czasie należy unikać wyczerpującej pracy fizycznej oraz sportu.

Labioplastyka w Szczecinie

Korektę warg sromowych mniejszych i większych można wykonać w znajdującej się przy ul. Niedziałkowskiego klinice Aesthetic Med, należącej do dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka, specjalisty chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Można tu wykonać także operację korekcyjną pochwy i krocza, plastykę błony dziewiczej oraz liposukcję wzgórka łonowego. Specjaliści podczas zabiegu stosują bezpieczne znieczulenie miejscowe, a pacjent jeszcze tego samego dnia może wyjść do domu.

Przy ul. Partyzantów mieści się gabinet ginekologiczno-położniczy Engel & Hajdasz. Poza labioplastyką można tu wykonać także rewitalizację warg sromowych oraz zwężanie pochwy. Współwłaścicielem kliniki jest dr n. med. Piotr Hajdasz, ginekolog, którego wiedzę i umiejętności potwierdzają certyfikaty, takie jak np. certyfikat ukończenia kursu z chirurgii estetycznej kobiecych zewnętrznych narządów płciowych bądź obsługi lasera SmartXide². Specjaliści z kliniki Engel & Hajdasz plastykę warg sromowych mniejszych i większych przeprowadzają wykorzystując laser Mona Lisa Touch, który redukuje krwawienie i zmniejsza ryzyko blizn.

W centrum Szczecina, przy ul. Mickiewicza przyjmuje ginekolog lek. med. Julita Wójtowicz-Lejman, która wykonuje nie tylko plastykę warg sromowych mniejszych i większych, ale także inne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, m.in. odmładzanie pochwy za pomocą kwasu hialuronowego, wycinanie i odtwarzanie błony dziewiczej oraz plastykę krocza. Specjalistka pomoże też pacjentom borykającym się z suchością pochwy stosując zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.

Ceny plastyki warg sromowych w Szczecinie na tle innych krajów

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum

W Szczecinie koszt operacji plastycznej warg sromowych wynosi średnio 4 500 tys. zł. Jest to zdecydowanie mniej niż za granicą. Dla przykładu w niemieckiej klinice HELIOS Hospital Berlin-Zehlendorf za ten sam zabieg trzeba zapłacić 1 400 euro (ok. 5 900 zł), natomiast w węgierskiej BeautyHungary 1 625 euro (ok. 6 890 zł).


 

 

 

 

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 4 500 zł do 6 000 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 6 000 zł
 • Kraków od 2 200 zł do 6 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 6 500 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 700 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 4 500 zł
 • Gdynia od 3 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Kielce od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Częstochowa od 3 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa i ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska