Poporodowa plastyka krocza i pochwy Józefów i okolice

Synonimy: poprawa wyglądu pochwy i krocza po porodzie

Bezpośrednio w Józefowie nie dysponujemy placówką wykonującą poporodowa plastyka krocza i pochwy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Józefowa. Poporodowa plastyka krocza i pochwy można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Nasmed w Warszawie (18 km od Józefowa) w cenie 3 000 zł lub w Horizon Medical Center w Warszawie (18 km od Józefowa) gdzie cena za poporodowa plastyka krocza i pochwy wynosi 3 000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz poporodowa plastyka krocza i pochwy w Józefowie?

Usługa poporodowa plastyka krocza i pochwy w Józefowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska