Poporodowa plastyka pochwy Kraków

Synonimy: korekcja defektów poporodowych pochwy, plastyka pochwy po porodzie, zabieg zwężania pochwy po porodzie więcej »

Filtruj wyniki

Poporodowa plastyka pochwy Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

Poporodowa plastyka pochwy, nazywana też waginoplastyką, to zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, polegający na wycięciu uszkodzonych lub zwiotczałych tkanek pochwy i ponownym zszyciu. Celem procedury jest poprawa napięcia mięśni oraz przywrócenie narządowi odpowiedniego rozmiaru. Stosuje się ją u kobiet, które w wyniku porodu doznały pęknięcia lub nadmiernego rozciągnięcia narządów rodnych. Efektem zabiegu jest poprawa funkcjonalności narządu płciowego, a co za tym idzie - podniesienie jakości życia seksualnego. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu ogólnymi trwa on około 45 minut. Do zszycia ścianek pochwy używa się szwów wchłanialnych. Rana goi się do około 7 dni od operacji, a do aktywności seksualnej można powrócić po 6-8 tygodniach. Zabiegi tego rodzaju przeprowadza ginekolog.

Kto wykonuje poporodową plastykę pochwy w Krakowie

Zabieg waginoplastyki można wykonać w Klinice Medycyny i Ginekologii Estetycznej Bona Dea, gdzie jest on przeprowadzany u kobiet, u których na skutek przebytych porodów doszło do rozdarcia lub rozciągnięcia warg sromowych, a także u pacjentek, u których występuje osłabienie mięśni krocza, związane z procesami starzenia się oraz zmianami hormonalnymi. Placówka ma w swojej ofercie szeroki zakres procedur ginekologii estetycznej, w tym lifting krocza nićmi Vaginal Narrower, ostrzykiwanie punktu O i korektę blizn po nacięciu i szyciu krocza.

Poporodowa plastyka pochwy jest również dostępna w Klinice Alma-Medica, która w swojej ofercie posiada również inne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, takie jak labioplastyka czyli plastyka warg sromowych mniejszych i większych oraz hymenoplastyka, polegająca na uformowaniu strzępków błony dziewiczej i odtworzeniu jej ciągłości. Oba zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu ogólnym, a w trakcie operacji używane są szwy wchłanialne, których nie trzeba usuwać po okresie rekonwalescencji.

Szeroki zakres zabiegów ginekologii estetycznej, w tym poporodową plastykę pochwy, ma w swojej ofercie także Poradnia Ginekologii Estetycznej Szpitala Św Rafała.Specjaliści placówki posiadają szeroką wiedzę i umiejętności nie tylko z zakresu ginekologii estetycznej, ale także medycyny anti-aging i endokrynologii, co umożliwia im kompleksowe podejście do problemów pacjentek.W placówce można przeprowadzić operacje plastyczne krocza i warg sromowych, rozcięcie lub odtworzenie błony dziewiczej oraz korekcję blizn po cesarskim cięciu.

Różnice cenowe zabiegu poporodowej plastyki pochwy w Krakowie i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna
W The New Victoria Hospital cena poporodowej plastyki pochwy wynosi 4 200 £, czyli prawie 22 000 zł. W Krakowie jest dużo taniej - taki sam zabieg można wykonać już za 3 000 zł.

Poporodowa plastyka pochwy - ceny w Krakowie na tle innych miast

  • Kraków od 2 500 zł do 4 000 zł
  • Warszawa od 2 500 zł do 6 700 zł
  • Poznań od 3 000 zł do 4 000 zł
  • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
  • Jelenia Góra od 6 000 zł
  • Lubliniec od 2 000 zł
  • Zawiercie od 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa poporodowa plastyka pochwy w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu poporodowa plastyka pochwy w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska