Powiększanie piersi

Synonimy: powiększanie biustu, operacje powiększenia biustu, zabieg powiększania piersi, powiększenie piersi

Filtruj wyniki
Wrocław

Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4.7 / 5 (91 opinii) - zobacz opinie » zobacz »
Wrocław ul. Czechowicka 11
"Klinika super , czysta , pracownicy bardzo uprzejmi , jedzenie pyszne 😁"
Poznań

Mandala Clinic

ocena 4.7 / 5 (10 opinii) - zobacz opinie » zobacz »
Poznań ul. Chwiałkowskiego 28 lok. 7
"Wszystko tak jak powinno być. Opieka po operacyjna perfekcyjna. Zaangażowanie, profesjonalizm, miła atmosfera. Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim serdecznie... :)"
Bydgoszcz

Szpital Świętego Łukasza

ocena 4.5 / 5 (26 opinii) - zobacz opinie » zobacz »
Bydgoszcz ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a
"Świetna opieka. Panie pielęgniarki i lekarze dyzurujacy pytali czy czegoś nie potrzebuje, czy ból jest do zniesienia w razie potrzeb zwiekszali dawkę środków przeciwbólowych. Super sala, warunki po operacji."
Wczytaj więcej wyników

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.