Powiększanie piersi

powiększanie biustu, operacje powiększenia biustu, zabieg powiększania piersi, powiększenie piersi

Warszawa, ul. Puławska 488

Medifem

4,7 / 5  (304 opinii)  rozwiń
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 15 000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 15 000 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 10 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  250 zł
Warszawa, ul. Złota 61

Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

4,7 / 5  (586 opinii)  rozwiń
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 14 000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 14 000 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 9 500 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową + system BRAVA od 17 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Wczytaj więcej wyników

Operacja piersi - informacje

Gabinet zabiegowy w Lipoline Clinic Gabinet zabiegowy w Lipoline Clinic

Najpopularniejszą obecnie metodą powiększania piersi jest wszczepianie implantów. Implanty, czyli elastyczne protezy na bazie silikonu, dobierane są indywidualnie w zależności od budowy klatki piersiowej i preferencji pacjentki. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa zazwyczaj około godziny, a jego efekty są trwałe. Implant wprowadzany jest pod skórę poprzez cięcie pod pachą, wokół brodawki lub w fałdzie podpiersiowym.

Inną metodą powiększania piersi jest przeszczep własnego tłuszczu. Składa się z dwóch etapów: liposukcji, czyli pobrania tkanki tłuszczowej z ciała pacjentki, oraz przeszczepienia tkanki do piersi. Zabieg, przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym, pozwala na jednoczesne powiększenie piersi i pozbycie się zbędnego tłuszczu w innych partiach ciała.

Najlepsze polskie kliniki chirurgii plastycznej

W Polsce istnieje wiele klinik chirurgii plastycznej, które w swojej ofercie mają zabiegi powiększania piersi. Jedną z nich jest katowicka Klinika Chirurgii Mazan, zlokalizowana w nowoczesnym, przestronnym budynku. Zabiegi chirurgiczne przeprowadzane są na dwóch salach operacyjnych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości, w tym śródoperacyjny RTG cyfrowy. Pacjenci placówki po zabiegu odpoczywają w komfortowych pokojach pod całodobową opieką wykwalifikowanych lekarzy i pielęgniarek. Operacje powiększania piersi oraz inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza dr Zbigniew Mazan, który jest także właścicielem kliniki.

Kolejną placówką, oferującą swoim pacjentkom powiększanie piersi jest poznańska Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed. Zabiegi chirurgii plastycznej w klinice przeprowadza grupa wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy, w tym dr n. med. Tomasz Dydymski, dr Joanna Kurmanow i dr n. med. Małgorzata Kuźlan. Placówka ma w swojej ofercie wiele nowoczesnych zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, w tym korekcję uszu, nosa oraz powiek, zabiegi rewitalizujące z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego Regeneris oraz rewolucyjną technikę odmładzania twarzy przy pomocy złotych nici.

Powiększanie piersi przez doświadczonych specjalistów

Pacjentki marzące o większych piersiach chętnie odwiedzają także Bałtyckie Centrum Chirurgii Plastycznej Aquarius Beauty Center, mieszczące się w Kołobrzegu. Zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej w klinice zajmuje się dr n. med. Andrzej Krajewski – aktywny członek Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Konsultant Wojewódzki w zakresie chirurgii plastycznej na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Zabieg chirurgicznego powiększania piersi ma w swojej ofercie również szczecińskie Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Artplastica. To jedyna w północnej Polsce placówka chirurgii plastycznej, której najwyższe standardy usług potwierdza Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz Certyfikat Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy PN-N-18001:2004. Zabiegi powiększania piersi w klinice przeprowadza dr Arkadiusz Kunaidr n. med. Tomasz Dydymski.

Warto polecić również warszawską klinikę Uni Klinik, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza dr Maciej Charaziński - doświadczony chirurg, znany z doskonałych rezultatów łączenia zabiegów chirurgii plastycznej z zabiegami medycyny estetycznej. Dr Charaziński to także wiieloletni operator i konsultant w Klinice Chirurgii Plastycznej dr A.Sankowskiego.

Zabiegi powiększenia piersi przeprowadzają również dr n. med. Jarosław Tribull-Potapczuk i dr Beata Marszałek ze szczecińskiej placówki MediKlinika. Ta nowoczesna klinika to jednocześnie wielospecjalistyczna przychodnia medyczna oraz klinika chirurgii, oferująca swoim pacjentom zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej. Dr Tribull-Potapczuk i dr Marszałek oferują swoim pacjentkom powiększanie piersi z zastosowaniem implantów anatomicznych lub okrągłych.

Powiększyć piersi można także w warszawskiej Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt, gdzie tego typu zabiegi przeprowadza dr Marek Szczyt, dr Krzysztof Potocki oraz dr Maciej Kulicki. Klinika mieści się w nowoczesnym, doskonale wyposażonym budynku, a w ofercie znajduje się pełna gama zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej i medycyny estetycznej, w tym plastyka brzucha oraz wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Pacjentki, pragnące powiększyć rozmiar swoich piersi mogą udać się także do bydgoskiej kliniki Centrum Medyczne Bieńkowski - jednej z najnowocześniejszych tego typu placówek w Polsce. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w klinice przeprowadza dr Wiesław Bieńkowski, a sama placówka wyposażona jest w sprzęt najwyższej jakości, w tym aparat ultrasonograficzny USG Doppler, innowacyjne urządzenie do mezoterapii bezigłowej TMT System czy wielofunkcyjny laser medyczny.

W Polsce operacje powiekszania piersi są tańsze

Gabinet zabiegowy w Chiroplastica Gabinet zabiegowy w Chiroplastica

Analizując ceny zabiegów powiększania piersi w Polsce i za granicą trudno nie zauważyć, że różnica cen jest naprawdę duża, a koszt zabiegu w polskich placówkach bywa nawet dwukrotnie niższy. W niemieckich klinikach ceny zabiegu rozpoczynają się od 5800 € (ponad 23 500zł), natomiast w Wielkiej Brytanii implanty piersi to wydatek rzędu 5000£, co w przeliczeniu daje 22 500zł. Tymczasem w Polsce koszt zabiegu najczęściej zamyka się w kilkunastu tysiącach złotych, a w wielu klinikach może być nawet taniej. Dlatego polskie placówki stają się coraz bardziej popularne wśród Brytyjek, Irlandek i Niemek, które do Polski przyjeżdżają na urlop i po piękne piersi.

Powiększanie piersi - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 7 000 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 18 000 zł
 • Wrocław od 9 000 zł do 17 000 zł
 • Katowice od 5 000 zł do 20 000 zł
 • Łódź od 7 000 zł do 16 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 16 000 zł
 • Gdańsk od 10 000 zł do 17 850 zł
 • Szczecin od 12 000 zł do 25 000 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 15 000 zł
 • Bydgoszcz od 12 792 zł do 15 000 zł
 • Tychy od 8 500 zł
 • Zielona Góra od 12 000 zł do 16 000 zł
Powiększanie piersi cena »

Usługa powiększanie biustu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.