Powiększanie ust kwasem hialuronowym Szczecin

modelowanie ust kwasem hialuronowym, poprawa wyglądu ust kwasem hialuronowym, poprawa konturu ust wypełniaczem więcej »

Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Choszczno (64 km od centrum Szczecina)
Choszczno, ul. Mur Południowy 3

Biała Szuflada

4,7 / 5  (88 opinii)  rozwiń
 • Powiększanie ust kwasem hialuronowym od 1 000 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Szczecin - informacje

Gabinet zabiegowy w Esteticon Gabinet zabiegowy w Esteticon

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym wykonywany może być u pacjentów w każdym wieku i nie wymaga specjalnych przygotowań. Kwas hialuronowy aplikowany jest w skórę przy pomocy cienkiej igły lub kaniuli. Czas trwania zabiegu waha się od piętnastu do trzydziestu minut i uzależniony jest od wybranej metody oraz ilości aplikowanego preparatu. Przez trzy dni po zabiegu unikać należy ekspozycji ust na działanie promieni słonecznych; zrezygnować należy również z wizyt w saunie czy solarium. Efekty powiększania ust kwasem hialuronowym utrzymują się od dwunastu do czternastu miesięcy - po tym okresie, dla utrzymania efektu zabiegu, wskazane jest jego powtórzenie. Przeciwwskazaniami do zabiegu są ciąża, okres karmienia piersią, skłonności do blizn przerostowych czy infekcje takie, jak trądzik czy opryszczka.

Powiększanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego w Szczecinie

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Szczecinie możliwe jest w Atelier kosmetyki estetycznej i makijażu permanentnego Enklawa Day Spa. Podczas zabiegu powiększania ust w placówce wykorzystywana jest linia preparatów Juvederm ULTRA, których efekty działania widoczne są do dwunastu miesięcy. W kosmetykach tych znajduje się specjalny rodzaj kwasu hialuronowego, który odpowiada temu występującemu w ludzkiej skórze. Posiada on formę naturalnego, biodegradowalnego żelu, łagodnie przenikającego do skóry. Powiększanie ust kwasem hialuronowym wykonywane jest w Atelier w znieczuleniu miejscowym lub przy użyciu preparatów hialuronowych ze znieczuleniem.

W Szczecinie na zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym udać można się również do Kliniki Zawodny Estetic, którą założył lekarz medycyny estetycznej dr n.med. Piotr Zawodny. Kwas hialuronowy podawany jest w klinice przy pomocy mikrokaniul, czyli miękkich, cienkich igieł, które nie tylko minimalizują ryzyko pojawienia się obrzęku czy siniaków, lecz pozwalają również na uzyskanie bardziej naturalnych efektów. W Klinice Zawodny Estetic do powiększania ust wykorzystuje się wypełniacze marek Restylane, Juvederm czy Revanese, które posiadają stosowne atesty i zostały dopuszczone do stosowania na terenie naszego kraju.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym wykonywane jest także w Marosz Gabinety Medycyny Estetycznej i Kosmetologii. Kwas hialuronowy wykorzystywany jest tu zarówno do powiększania i modelowania ust, jak i redukcji i wypełniania zmarszczek oraz wolumetrii, czyli przywracania młodzieńczej objętości twarzy. Do wykonywania zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego wykorzystuje się linię wypełniaczy skórnych Juvederm Ultra z likodainą.

Ceny powiększania ust kwasem hialuronowym w Polsce i za granicą

Gabinet zabiegowy w Biała Szuflada Gabinet zabiegowy w Biała Szuflada

W Szczecinie za powiększanie ust kwasem hialuronowym zapłacić należy od 650 do 1 100 złotych. Dla porównania, w belgijskim Global Care Clinic ceny zaczynają się od 300 euro (1 287 złotych).

Powiększanie ust kwasem hialuronowym - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 800 zł do 1 500 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Słupno od 499 zł
 • Warszawa od 600 zł do 1 800 zł
 • Kraków od 700 zł do 1 800 zł
 • Łódź od 550 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 550 zł do 1 400 zł
 • Poznań od 600 zł do 1 500 zł
 • Katowice od 750 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 500 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 1 200 zł
Powiększanie ust kwasem hialuronowym cena »

Usługa powiększanie ust kwasem hialuronowym w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie ust kwasem hialuronowym w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.