Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Warszawa

Synonimy: powiększanie punktu G kwasem hialuronowym, G-shot, augmentacja punktu G, iniekcja kwasu hialuronowego do punktu G więcej »

Filtruj wyniki

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik

Punkt Gräfenberga, nazywany potocznie punktem G, znajduje się na przedniej ścianie pochwy i odpowiada za osiąganie satysfakcji w życiu seksualnym. Powiększenie punktu G polega na wstrzyknięciu w jego okolice preparatów na bazie kwasu hialuronowego lub tłuszczu własnego pacjentki. Zabieg ma na celu zwiększenie wrażliwości pochwy na doznania seksualne. Efekt może utrzymywać się nawet 2 lata. Po zabiegu powiększania punktu G należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Powiększenie punktu G w warszawskich klinikach

Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym oferuje Klinika Estivance, o której artykuły można znaleźć między innymi w czasopiśmie Vita, Art of Beauty i URODA Beauty Expert. Chirurg plastyczny dr Kamil Pietrasik, członek Amerykańskiego Towarzystwa Anatomii Klinicznej, przeprowadza tu zabieg powiększenia warg sromowych większych tłuszczem własnym pacjentki, pobranym wcześniej z innej okolicy ciała. W Estivance kobiety mogą poddać się waginoplastyce w przypadku obecności, deformującej ujście pochwy, blizny po porodzie siłami natury.

Lekarze z Kliniki Medycyny Estetycznej AGklinik wykonują iniekcję preparatu Macrolane, aby uwydatnić punkt G. Ginekolog i położnik dr Robert Bartkowiak, który w AGklinik wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, przeprowadza zabieg laserowego wybielania odbytu, sromu i miejsc intymnych u kobiet. Oprócz tego pacjentki mogą tu poddać się zabiegowi hymenoplastyki, podczas którego odtwarza się błonę dziewiczą.

Augmentacja punktu G w Warszawie jest możliwa także w prywatnej klinice HOLISTIC Clinic, rekomendowanej przez gwiazdy takie jak KORA, Agata Młynarska i Iza Kuna. Pacjentki z zespołem rozluźnienia pochwy mogą poddać się rewitalizacji pochwy laserem MonaLisa Touch, który aktywuje jej obkurczanie. Ginekolog i położnik dr Marta Blumska-Janiak, która przeszła kurs z  zastosowania laserów w ginekologii estetycznej prowadzony przez prof. Nicola Zerbinatti, przeprowadza zabieg Desirial, polegający na wypełnieniu warg sromowych większych kwasem hialuronowym. W HOLISTIC Clinic można też umówić się na lipolizę wzgórka łonowego, podczas której lekarz redukuje tkankę tłuszczową zlokalizowaną w tej okolicy ciała.

Lekarze z Kliniki Ambroziak wykonują tzw. G-shot czyli iniekcję kwasu hialuronowego do punktu G. Ginekolog i położnik dr Agnieszka Czarnecka-Świerkot, która brała udział w warsztatach pt. "Techniki laparoskopowo-pochwowe w ginekologii operacyjnej", proponuje pacjentkom małoinwazyjny lifting krocza nićmi Vaginal Narrower, charakteryzujący się długotrwałymi - kilkuletnimi efektami.

Sthetic Klinika dr Jagielskiej posiada w ofercie powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w znieczuleniu miejscowym, aby zintensyfikować doznania seksualne kobiet, u których liczba receptorów czuciowych uległa zmniejszeniu. Ginekolog dr n. med. Jakub Rzepka, wykonuje laserową korekcję asymetrycznych warg sromowych, a także leczy laserowo problem NTM czyli nietrzymania moczu u kobiet. W Sthetic Klinika można też przy pomocy lasera frakcyjnego nieablacyjnego Palomar przyspieszyć gojenie i zmniejszyć widoczność blizny po cesarskim cięciu.

Ginekolog dr n. med. Ewa Kurowska Mroczek ze szpitala Medicover w Warszawie wstrzykuje kwas hialuronowy do punktu G w krótkim znieczuleniu dożylnym. Szpital Medicover, posiadający Certyfikat „Szpital bez bólu”, oferuje również ujędrniający i nawilżający pochwę zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Aby poprawić jakość życia seksualnego pacjentki mogą dodatkowo poddać się clitoroplastyce czyli plastyce łechtaczki. Jeśli problemy w sferze seksualnej wiążą się z obecnością niepodatnej błony dziewiczej, dr Ewa Kurowska Mroczek wykonuje hymenotomię, podczas której błona dziewicza jest całkowicie wycinana.

Cena zabiegu G-shot w Warszawie i w Niemczech

Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa

Zabieg augmentacji punktu G w Polsce jest dużo tańszy niż za granicą. Cena G-shot kwasem hialuronowym w niemieckiej klinice Sensualmedics Munich Medical Center w München wynosi 1700 euro czyli ok. 7000 zł. Jeśli materiałem zwiększającym objętość punktu G będzie tłuszcz własny pacjentki, cena wzroście aż do 2400 euro, co w przeliczeniu na pln wynosi ponad 10 000 zł. Lekarze z polskich gabinetów wykonują ten sam zabieg u turystów medycznych, którzy chcieliby zaoszczędzić pieniądze oraz przy okazji pobytu w Polsce zwiedzić Warszawę. Stolica jest przyjazna dla cudzoziemców i bogata w miejsca, które warto odwiedzić, m.in. Zamek Królewski i Kolumna Zygmunta III Wazy na placu Zamkowym. Można tu wyciszyć się na łonie przyrody, spacerując alejkami Łazienek Królewskich lub Ogrodu Botanicznego.

 

 

 

 

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 850 zł do 2 829 zł
  • Wrocław od 1 000 zł do 3 000 zł
  • Łódź od 1 000 zł do 2 500 zł
  • Kraków od 800 zł do 2 500 zł
  • Poznań od 1 500 zł do 4 000 zł
  • Kielce od 1 000 zł do 1 800 zł
  • Katowice od 1 599 zł do 2 800 zł
  • Gdynia od 2 200 zł do 2 500 zł
  • Rzeszów od 1 600 zł
  • Częstochowa od 990 zł
Pokaż więcej »

Usługa powiększenie punktu g kwasem hialuronowym w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu powiększenie punktu g kwasem hialuronowym w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska