poniedziałek
nieczynne
wtorek
10:00 - 20:00
środa
nieczynne
czwartek
9:00 - 14:00
piątek
9:00 - 13:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

„Jaskulski MEDICALL” oferuje pełną diagnostykę oraz leczenie chorób układu moczowego i narządów płciowych kobiet i mężczyzn. Zakres świadczonych w nim usług obejmuje leczenie męskich zaburzeń seksualnych. Zabiegi wykonywane są po indywidualnym ustaleniu rozpoznania problemu. Plan operacyjny może zawierać procedury klasyczne, endoskopowe, małoinwazyjne oraz laserowe i zależy do planowanego efektu końcowego oraz preferencji pacjenta.. Pełną listę usług znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Antykoncepcja

Onkologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik „Jaskulski MEDICALL” jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska