poniedziałek
8:00 - 16:00
wtorek
8:00 - 16:00
środa
8:00 - 16:00
czwartek
8:00 - 16:00
piątek
8:00 - 16:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Aparatura, sprzęt zabiegowy Radiologica Choroszcz Sprzęt medyczny Radiologica Choroszcz Sprzęt medyczny Radiologica Choroszcz Wygląd zewnętrzny Radiologica Choroszcz Sprzęt medyczny Radiologica Choroszcz Sprzęt medyczny Radiologica Choroszcz Radiologica Choroszcz - logo

Informacje ogólne o Radiologica Choroszcz

Jesteśmy nowoczesną placówką świadczącą usługi z zakresu specjalistycznej diagnostyki obrazowej, dostosowanej do potrzeb pacjenta. Zapewniamy pełen zakres badań obejmujących rezonans magnetyczny oraz tomografię komputerową, a także minimalnie inwazyjne procedury zabiegowe. Dysponujemy zróżnicowaną aparaturą medyczną wysokiej klasy, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksowe obrazowanie wielu okolic ciała oraz komfortowy przebieg wszystkich procedur. Naszym atutem jest również fakt, że każde z wykonywanych przez nas badań jest opisywane przez specjalistę radiologa.

Radiologica Choroszcz specjalizuje się w terapii dyskopatii lędźwiowej za pomocą ozonu – małoinwazyjnej metody polegającej na nakłuciu krążka międzykręgowego i wstrzyknięciu mieszanki gazów. Zabieg dyskolizy ozonowej zapewnia ustąpienie lub zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa i nie niesie ze sobą groźnych dla zdrowia powikłań. Jest skuteczną alternatywą dla metod chirurgicznych.

W ramach badań obrazowych specjalizujemy się w diagnostyce metodami tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego zarówno konwencjonalnie, jak i z kontrastem. Oferujemy MR mózgu oraz przysadki mózgowej, a także badanie kręgosłupa czy stawów. Przeprowadzamy również badania takie jak angiografia rezonansu magnetycznego, cholangiografia MR oraz spektroskopia MR głowy. Nasza oferta diagnostyki przy pomocy tomografii komputerowej zawiera, między innymi, obrazowanie głowy i szyi, w tym piramid kości skroniowych oraz zatok. Zajmujemy się TK klatki piersiowej, jamy brzusznej i stawów. Wykonujemy także spiralną tomografię komputerową naczyń, perfuzję TK mózgu oraz badanie 3D kręgosłupa i narządu ruchu.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, wyposażyliśmy naszą placówkę w aparaturę medyczną wysokiej klasy. Umożliwia nam to dokładną diagnostykę oraz zapewnia komfort korzystającym z badań. Dysponujemy systemem do tomografii komputerowej SOMATOM® Emotion® marki Siemens. Jest to najpopularniejszy na świecie tomograf, charakteryzujący się prostotą obsługi oraz doskonałą rozdzielczością wykonywanych badań, co pozwala zapewnić wysokiej jakości opiekę.

Posiadanym przez nas aparatem do rezonansu magnetycznego jest MAGNETOM ESSENZA 1.5T, wyposażony w system Tim+Dot. Pozwala on na szybsze przeprowadzanie obrazowania przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Wyróżnia go ponadto uniwersalność, dzięki której służy do diagnostyki niemal wszystkich okolic ciała.

Udogodnienia dla pacjentów

Radiologica stara się zapewnić wygodę wszystkim korzystającym z naszych usług. Naszym celem, poza dokładną i właściwą diagnostyką, jest spełnienie oczekiwań pacjentów. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy kilka udogodnień:

  • Pakiet VIP – oferujemy badania poza normalnymi godzinami pracy. Przebiegają w dyskretnych warunkach – poczekalnia oraz niezbędny personel pozostają wtedy do indywidualnej dyspozycji naszych pacjentów (pakiet VIP dostępny jest w ramach badań odpłatnych).
  • Placówka przystosowana dla niepełnosprawnych – nasze pracownie przystosowane są do diagnozowania osób niepełnosprawnych. Mieścimy się na parterze, co pozwala bez przeszkód korzystać z naszych usług osobom na wózkach inwalidzkich.
  • Dogodna lokalizacja – placówka usytuowana jest na terenie szpitala w Choroszczy, dzięki czemu łatwo do nas dotrzeć, między innymi, białostocką komunikacją miejską.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska