Radiologica Pomorze Gdynia

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Aparatura, sprzęt zabiegowy Radiologica Pomorze Gdynia Aparatura, sprzęt zabiegowy Radiologica Pomorze Gdynia Aparatura, sprzęt zabiegowy Radiologica Pomorze Gdynia Aparatura, sprzęt zabiegowy Radiologica Pomorze Gdynia Pokój, sala dla pacjentów Radiologica Pomorze Gdynia Recepcja, poczekalnia Radiologica Pomorze Gdynia Aparatura, sprzęt zabiegowy Radiologica Pomorze Gdynia Recepcja, poczekalnia Radiologica Pomorze Gdynia Wygląd zewnętrzny Radiologica Pomorze Gdynia Radiologica Net Gdynia - logo

Informacje ogólne o Radiologica Net Gdynia

Pracownia Rezonansu Magnetycznego Radiologica Net w Gdyni należy do sieci placówek Radiologica Net, które specjalizują się w diagnostyce obrazowej z zakresu rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej.

W naszym ośrodku w Gdyni dysponujemy innowacyjnym systemem Magnetom Avanto firmy Siemens przeznaczonym do wykonywania rezonansu magnetycznego. Wyspecjalizowana aparatura pozwala na uzyskiwanie wysokiej jakości obrazów odpowiadających przekrojom narządów wewnętrznych człowieka. Rewolucyjna technologia umożliwia precyzyjną ocenę struktur ośrodkowego układu nerwowego – przeprowadzamy rezonans magnetyczny mózgu i kręgosłupa, a także pełen zakres badań naczyniowych, w tym angiografię kontrastową i badania naczyń obwodowych kończyn dolnych. Ponadto wykonujemy badania jamy brzusznej, piersi, serca i wiele innych. Rezonans jest przeprowadzany z zastosowaniem kontrastu lub bez niego, w zależności od indywidualnego przypadku.

Nad przebiegiem każdego badania czuwa zespół wykwalifikowanych lekarzy oraz techników, których wiedza i umiejętności stanowią gwarancję prawidłowej oceny wyników rezonansu nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach chorobowych. Nasz personel dba o bezstresową, przyjazną atmosferę i z zaangażowaniem troszczy się o dobre samopoczucie odwiedzających placówkę pacjentów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Pracowni Rezonansu Magnetycznego Radiologica Net w Gdyni.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W Pracowni Rezonansu Magnetycznego Radiologica Net badania wykonujemy wyłącznie za pomocą nowoczesnego, wyspecjalizowanego sprzętu medycznego.

Na wyposażeniu naszej placówki w Gdyni znajduje się system rezonansu magnetycznego Magnetom Avanto firmy Siemens. Jest to pierwszy aparat funkcjonujący w oparciu o technologię TIM (Total Imaging Matrix), który ze względu na innowacyjny wzór cewki matrycowej pozwala na osiągnięcie przełomowych efektów. Obrazy uzyskiwane w wyniku badania są wyjątkowo szczegółowe, a ich wysoka jakość stanowi gwarancję prawidłowej diagnozy.

Indukcja pola magnetycznego urządzenia wynosi 1,5 Tesli. Aparat jest zamknięty, co oznacza, że pacjent zostaje umieszczony na ruchomym stole, który na czas badania wsuwa się do tunelu magnesu. System został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić dodatkowe udogodnienia dla osób cierpiących na stany lękowe, np. klaustrofobię. Jednym z nich jest specjalna „gruszka alarmowa”, której ściśnięcie powoduje natychmiastowe przerwanie badania. Co istotne, sprzęt jest przyjazny dla słuchu – 97 procent hałasów zostaje zredukowanych. Oprócz tego urządzenie jest wyposażone w słuchawki wygłuszające, za pośrednictwem których może komunikować się z technikiem przeprowadzającym rezonans. Te i inne elementy sprawiają, że badanie rezonansu magnetycznego przeprowadzane za pomocą aparatu Magnetom Avanto przebiega w szczególnie komfortowych warunkach.

Udogodnienia dla pacjentów

Naszym priorytetem we wszystkich placówkach sieci Radiologica Net jest zadowolenie pacjentów. W trosce o ich komfort oprócz profesjonalnej obsługi i doskonałej jakości świadczeń medycznych przygotowaliśmy kilka udogodnień:

  • informacja o dostępności wyników badania on-line – wpisując numer badania oraz kilka ostatnich cyfr numeru PESEL w formularzu na naszej stronie internetowej, pacjenci mogą upewnić się, czy odbiór wyników jest już możliwy
  • współpraca z firmami ubezpieczeniowymi – dla wygody naszych pacjentów współpracujemy z kilkoma renomowanymi firmami ubezpieczeniowymi
  • współpraca z NFZ badania wykonujemy także w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia
  • nowoczesny wystrój – zadbaliśmy o to, by wnętrza naszej placówki były jasne i przestronne.

Osiągnięcia i certyfikaty Radiologica Net Gdynia

Radiologica Net posiada Certyfikat Europejskiego Centrum Certyfikacji PN-EN ISO 9001:2009. Spełniamy standardy zarządzania jakością między innymi w zakresie Ambulatoryjnej Specjalistycznej Diagnostyki Kosztochłonnej (w której obrębie mieści się rezonans magnetyczny oraz tomografia komputerowa). To oznacza, że usługi medyczne świadczone w placówkach naszej sieci są utrzymane na wysokim, europejskim poziomie. Dzięki temu, że sprawujemy stałą kontrolę nad infrastrukturą techniczną, monitorujemy zaangażowanie pracowników i nadzorujemy szereg innych wskaźników, możemy usprawnić działanie ośrodka i poprawić jego efektywność.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska