ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 16:00
niedziela
nieczynne
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Radiologica Wola Sprzęt medyczny Radiologica Wola Sprzęt medyczny Radiologica Wola Sprzęt medyczny Radiologica Wola Oferta, ćwiczenia, zabiegi Radiologica Wola Wygląd zewnętrzny Radiologica Wola Radiologica Wola - logo

Informacje ogólne o Radiologica Wola

NZOZ Radiologica Wola wykonuje wysokospecjalistyczne badania diagnostyki obrazowej przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego firmy Siemens oraz badania ultrasonograficzne. Oprócz standardowych badań organów wewnętrznych i narządu ruchu oferuje badania neuroradiologiczne, badania naczyniowe bez kontrastu oraz po podaniu kontrastu i badania Dental TK, pomocne w planowaniu leczenia stomatologicznego z użyciem implantów. W naszym ośrodku pacjenci mogą poddać się badaniom diagnostycznym takim jak biopsje cienkoigłowe wykonywane pod kontrolą USG. W leczeniu dyskopatii oferujemy zabiegi minimalnie inwazyjne pod kontrolą fluoroskopii TK, takie jak dyskoliza ozonowa.

Zespół NZOZ Radiologia Wola to lekarze specjaliści w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej oraz technicy elektroradiologii. Zatrudniamy osoby z wieloletnim doświadczeniem, aby zaoferować naszym pacjentom najwyższą jakość przeprowadzanych badań. W przypadkach trudnych wyniki badań konsultowane są przez współpracujący z naszym ośrodkiem zespół profesorski. Do dyspozycji naszych pacjentów są nie tylko badania diagnostyczne, lecz również konsultacje specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Sieć ośrodków diagnostycznych NZOZ Radiologica jest stworzona z myślą o potrzebach i oczekiwaniach pacjentów i lekarzy kierujących. W różnych ośrodkach posiadamy szeroką ofertę badań standardowych oraz wiele specjalistycznych procedur wykonywanych z użyciem najnowszej aparatury medycznej. Opiekę nad pacjentami ułatwia posiadanie szeregu placówek i specjalistów współpracujących z naszym ośrodkiem, dzięki czemu chorym znacznie łatwiej znaleźć specjalistów i miejsca oferujące fachową, kompetentną i właściwą poradę medyczną. Stworzyliśmy też rozwiązania zwiększające dostępność naszych usług. Dzięki podpisaniu umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia istnieje możliwość finansowania badań rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej z powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego. Wszystkie badania oferowane są też odpłatnie. Wymagającym klientom proponujemy pakiet VIP, w ramach którego badania są przeprowadzane w komfortowych warunkach nawet po godzinach pracy pracowni.

Placówka Radiologica Wola zlokalizowana jest w centrum Warszawy, co zapewnia dobry dojazd zarówno klientom zmotoryzowanym, jak i tym korzystającym z komunikacji miejskiej.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

NZOZ Radiologica – Oddział Wola posiada nowocześnie wyposażoną pracownię Rezonansu Magnetycznego z najnowszej generacji systemem MR Essenza firmy Siemens oraz pracownię Tomografii Komputerowej z zainstalowanym spiralnym 16 rzędowym tomografem komputerowym Emotion firmy Siemens.

Prócz tego pracownia wyposażona jest również w specjalistyczny pakiet interwencyjny, dzięki któremu można wykonywać biopsje cienkoigłowe oraz minimalnie inwazyjne zabiegi terapeutyczne pod kontrolą fluoroskopii TK.

Ponadto pracownia specjalizuje się w wykonywaniu badań szczęki i żuchwy w programie Dental, służącym do planowania zabiegów implantologicznych.

Udogodnienia dla pacjentów

Pacjenci ośrodka NZOZ Radiologica Wola mogą korzystać z szerokiego spektrum badań obrazowych, biopsji oraz zabiegów minimalnie inwazyjnych pod kontrolą fluoroskopii w tomografii komputerowej.

Dla wymagających pacjentów stwarzamy możliwość realizacji badań w ramach pakietu VIP, przeprowadzanych poza normalnymi godzinami pracy pracowni, w warunkach pustej poczekalni, z obecnością jedynie niezbędnego personelu.

Oferujemy badania w ramach umowy z NFZ oraz prywatnie.

Akceptujemy karty płatnicze.

Osiągnięcia i certyfikaty Radiologica Wola

Pracownia Rezonansu Magnetycznego Radiologica Wola jest referencyjnym ośrodkiem firmy Siemens Healthcare – światowego lidera w produkcji aparatury medycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska