Scalpmann Hair&Head Care

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 20:00
niedziela
nieczynne
Zabieg, operacja Scalpmann Hair&Head Care Kadra Scalpmann Hair&Head Care Zabieg, operacja Scalpmann Hair&Head Care Leczenie, terapia Scalpmann Hair&Head Care Wygląd zewnętrzny Scalpmann Hair&Head Care Kadra Scalpmann Hair&Head Care Kadra Scalpmann Hair&Head Care Zabieg, operacja Scalpmann Hair&Head Care Zabieg, operacja Scalpmann Hair&Head Care Kadra Scalpmann Hair&Head Care Kadra Scalpmann Hair&Head Care Kadra Scalpmann Hair&Head Care Kadra Scalpmann Hair&Head Care Zabieg, operacja Scalpmann Hair&Head Care Zabieg, operacja Scalpmann Hair&Head Care Klinika Scalpmann Hair&Head Care

Informacje ogólne o Scalpmann Hair&Head Care

Scalpmann Hair&Head Care powstała, aby zapewnić osobom zmagającym się z problemem utraty włosów dostęp do wysokiej jakości usługi, jaką jest mikropigmentacja skóry głowy. Nasza klinika jest jedną z pierwszych tego typu placówek w Polsce, funkcjonuje od 2014 roku, pomogła wielu mężczyznom i kobietom zatuszować wstydliwe problemy łysienia oraz wypadania włosów. Założycielem kliniki jest jeden z najbardziej doświadczonych techników mikropigmentacji skóry głowy, Krzysztof Reczyński. Jego kwalifikacje i ogromne doświadczenie pozwoliły stworzyć placówkę, która wyróżnia się kompleksowym podejściem do klienta i jego problemu, a jej działalność opiera się na autorskiej metodzie zabiegów MicroHairSMP™

Zabiegi mikropigmentacji skóry głowy są od lat z powodzeniem wykonywane w Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych. Zdobywają coraz większą popularność również w Polsce. Krzysztof Raczyński, bazując na własnych doświadczeniach z utratą włosów, opracował i przez lata doskonalił metodę MicroHairSMP™, która opiera się na tworzeniu precyzyjnych replikacji mieszków włosowych i naturalnych linii frontalnych włosów. Jesteśmy jedyną polską placówką wykonującą tego typu zabiegi, która daje aż 2-letnią gwarancję. Co ważne, w naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi, które sami przetestowaliśmy, a w trakcie konsultacji mogą Państwo zobaczyć, jak prezentują się ich efekty.

Mikropigmentacja skóry głowy to zabieg małoinwazyjny. Pozwala rozwiązać problem łysienia bez interwencji chirurgicznej. Polega na odtworzeniu wyglądu krótko ostrzyżonych włosów poprzez wykonanie kosmetycznego tatuażu. Mikropigmentacja stanowi rozwiązanie łysienia androgenowego i plackowatego. Zabiegi przeprowadza się również u osób, u których występują przerzedzenia włosów, choroby skórne wywołujące łysienie, a także blizny po zabiegach transplantacji włosów lub wypadkach. Rezultatem zabiegu jest naturalny wygląd krótko ściętych włosów. Wykonujemy również zabiegi optycznego zagęszczania włosów u kobiet, które borykają się z ich wypadaniem. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów stosujemy organiczne pigmenty z organicznego proszku, wody destylowanej, oczaru wirginijskiego i alkoholu. 

W Scalpmann Hair&Head Care znajdą pomoc osoby cierpiące na łysienie plackowate, problem rzadkich włosów i łysienie plackowate brody. Zapraszamy również pacjentów po urazach i poparzeniach głowy oraz osoby z bliznami po przeszczepach.

Oferta obejmuje zabiegi naprawcze. Zapewniamy niezbędną pomoc w postaci korekty źle wykonanej mikropigmentacji skóry głowy oraz pomoc prawną. W rzetelny sposób oceniamy efekty zabiegu wykonanego w innej klinice. Jeśli uważamy, że korekta jest zbędna lub nie jesteśmy w stanie zaproponować żadnej widocznej poprawy, mówimy o tym wprost. Jesteśmy w stanie wykonać korektę bez konieczności stosowania lasera, jednak w przypadku takiej potrzeby, kierujemy klienta do współpracującej z nami kliniki specjalizującej się w laseroterapii.

Zachęcamy do skorzystania z oferty kliniki.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

  • Bezpłatne konsultacje – zapraszamy na konsultacje, na których wspólnie omówimy Państwa oczekiwania i przewidywane efekty leczenia.

  • 24-miesięczny okres gwarancyjny – jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego dajemy Państwu 2-letnią gwarancję.

  • Wizualizacja wyglądu – jeśli nadal nie są Państwo przekonani, na życzenie wykonamy bezpłatną wizualizację wyglądu po zabiegu.

  • Nielimitowana liczba zabiegów poprawkowych – w okresie gwarancyjnym wykonamy dowolną liczbę poprawek.

  • Płatności ratalne – istnieje możliwość rozłożenia należności na raty w dogodnej dla Państwa wysokości.

Osiągnięcia i certyfikaty Scalpmann Hair&Head Care

Jesteśmy jednym z liderów rynku mikropigmentacji skóry głowy w Polsce. Na tę pozycję pracowaliśmy latami, nie tylko wykonując zabiegi, lecz również prowadząc szkolenia z przeprowadzania zabiegów naszą autorską metodą MicroHairSMP™.

Filmy Scalpmann Hair&Head Care

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska