SCM Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej - cennik

ocena 4.3 / 5 (7 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
9:00 - 18:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
9:00 - 18:00
piątek
9:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu oraz doświadczonej kadrze lekarskiej w SCM przeprowadzamy zabiegi z zakresu wielu dziedzin medycyny. Nasi chirurdzy onkologiczni oraz specjaliści chirurgii plastycznej wykonują operacje rekonstrukcyjne piersi, w tym operacje radykalne raka piersi oraz operacje rekonstrukcyjne z użyciem tkanek własnych pacjentki i ekspanderów. Naszym pacjentkom oferujemy także szeroki zakres zabiegów z zakresu ginekologii, a większość z nich przeprowadzamy z zastosowaniem nowoczesnych technik małoinwazyjnych – laparoskopii i histeroskopii. W przypadku stanów przedrakowych i wczesnych postaci raka szyjki macicy przeprowadzamy zabiegi konizacji lub tracheotomii, wykonujemy też wycięcie zmian przednowotworowych przy użyciu pętli o dużej częstotliwości oraz wycięcie zmiany przednowotworowej i ogniska wczesnego raka sromu.

Nasze Centrum specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej oraz endokrynologicznej. Przeprowadzamy operacje tarczycy i przytarczyc (diagnostyczne wycięcie płata tarczycy z guzem, całkowite wycięcie tarczycy z powodu wola nienowotworowego, wycięcie gruczolaka przytarczycy), wśród wykonywanych przez nas zabiegów znajdują się także operacje przepukliny pachwinowej, cholecystektomia klasyczna i laparoskopowa oraz biopsja wycinająca zmiany skórnej. Wykonujemy liczne zabiegi z zakresu ortopedii i traumatologii narządów ruchu, w tym artroskopię kolana i stawu barkowego, korekcję paluchów koślawych i innych deformacji stóp czy endoprotezoplastykę biodra i kolana. W naszej ofercie znajdują się również procedury otolaryngologiczne, przede wszystkim endoskopowe operacje zatok przynosowych.

Zdajemy sobie sprawę, że wygląd ma dla naszych pacjentów coraz istotniejszy wygląd, dlatego w naszej ofercie znajduje się szeroka gama zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Doświadczony zespół chirurgów przeprowadza zabiegi korekcji odstających uszu, kształtu nosa oraz ust, usuwa szpecące znamiona i barwniki. Wykonujemy procedury powiększania i pomniejszania piersi, natomiast mężczyznom oferujemy operacyjne zabiegi usuwania ginekomastii. U osób, niezadowolonych ze swojej figury przeprowadzamy liposukcję oraz plastykę powłok brzucha. W zakresie medycyny estetycznej oferujemy zabiegi odmładzająco-wygładzające z użyciem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, zmarszczki wygładzamy także przy pomocy nowoczesnych procedur z zastosowaniem nici hialuronowych, wypełniacza Radiesse oraz kwasu polimlekowego Sculptra. Przeprowadzamy mezoteriapię igłową i lipolizę iniekcyjną, poprawiamy wygląd skóry przy użyciu nowoczesnego urządzenia Venus Freeze. W naszej ofercie znajduje się również depilacja laserowa oraz lecznicze peelingi medyczne.

Co leczymy

Pacjenci SCM mogą poddać się diagnostyce i leczeniu licznych schorzeń z zakresu ginekologii, ortopedii i laryngologii. Zajmujemy się leczeniem zmian zlokalizowanych w obrębie trzonu macicy i przydatków, przeprowadzamy leczenie zaburzeń statyki narządu rodnego (obniżenie, wypadanie) oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu metodami TOT i TVT. Naszym pacjentkom oferujemy również leczenie cyst jajników, mięśniaków podsurowicówkowych i podśluzówkowych oraz wad wrodzonych macicy a także nieprawidłowych krwawień z jamy macicy niepoddających się leczeniu hormonalnemu. Dodatkowo wykonujemy badania profilaktyczne w kierunku nowotworów złośliwych narządu rodnego, przeprowadzamy też diagnostykę i leczenie chorób piersi.

Istotnym elementem naszej oferty jest leczenie bezpłodności. Po konsultacjach z pacjentką oraz jej partnerem wybieramy najwłaściwszą metodę leczenia, a w przypadku zakwalifikowania do zabiegu przeprowadzamy ocenę drożności oraz ujść domacicznych jajowodów i ocenę endometrium, po czym ewentualne zmiany, utrudniające zapłodnienie, zlokalizowane w macicy, jajnikach i jajowodach. Pacjentkom w ciąży oferujemy natomiast kompleksową opiekę lekarską, uwzględniającą konsultacje, badania laboratoryjne, ultrasonograficzne oraz kardiotokograficzne.

Przy pomocy iniekcji toksyny botulinowej leczymy nadmierną potliwość, migreny oraz bruksizm (zgrzytanie zębami), a problem pękających i rozszerzonych naczynek likwidujemy w trakcie zabiegów laseroterapii. Oferujemy także leczenie rozstępów i blizn potrądzikowych za pomocą innowacyjnego urządzenia Dermapen, które stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz poprawia gęstość i elastyczność skóry.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik SCM Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska