ocena 4.3 / 5 (6 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Pacjenci Centrum Medycznego Sonomed mogą liczyć na fachową diagnostykę oraz konsultacje prowadzone przez specjalistów ponad dwudziestu różnych dziedzin medycyny. Oferujemy szereg małoinwazyjnych zabiegów terapeutycznych, a także zajmujemy się leczeniem chirurgicznym.

Specjalizujemy się w gastroenterologii, w ramach której prowadzimy diagnostykę obejmującą m.in. badania endoskopowe oraz obrazowanie USG. W naszej ofercie znajduje się zamykanie żylaków przełyku, usuwanie polipów i pobieranie wycinków do badań. Zajmujemy się małoinwazyjnymi endoskopowymi zabiegami przeprowadzanymi u osób cierpiących z  powodu otyłości – implantacjami balonu żołądkowego.

Nasza oferta usług proktologicznych obejmuje zabiegi zamykania hemoroidów, leczenie szczeliny odbytu, przetok okołoodbytniczych i stanów zapalnych. Korzystamy z nowoczesnych technik takich jak RFITT Celon (termoablacja naczyń hemoroidalnych).

Centrum Medyczne Sonomed zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób żył. Podczas zabiegów stosujemy małoinwazyjne metody: laseroterapię, termoablację parą wodną (SVS), a także laseroterapię wewnętrzną (EVLA) oraz zewnętrzną.

Przeprowadzamy również zabiegi w obrębie chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Posiadamy bogatą ofertę procedur laryngologicznych, m.in. operujemy migdałki podniebienne oraz wykonujemy adenotonsillotomię.

Pełen zakres świadczonych u nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Antykoncepcja

Leczenie łysienia

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie otyłości

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Sonomed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska