poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Kompleksowa opieka medyczna gwarantowana przez naszą przychodnię to konsultacje lekarskie m.in. w zakresie pediatrii, laryngologii, dermatologii i neurologii czy urologii. Poradnictwa specjalistycznego udzielają także ortopeda, reumatolog, onkolog i radiolog oraz endokrynolog. Ponadto nasi pacjenci mogą liczyć na pomoc diabetologa, psychiatry i seksuologa.

W centrum znajduje się również gabinet specjalisty w zakresie okulistyki, stomatologii oraz medycyny pracy.

Uzupełnieniem dokładnego wywiadu oraz badania lekarskiego jest oferowana przez nas profesjonalna diagnostyka obejmująca badania laboratoryjne oraz specjalistyczne, w tym ultrasonografię, elektroencefalografię i elektrokardiografię czy badania endoskopowe. Pracownia gastroskopii umożliwia nam precyzyjną ocenę przełyku, żołądka i opuszki dwunastnicy (gastroskopia), jelita grubego (sigmoidoskopia ) oraz odbytu i odbytnicy (rektoskopia).

W przychodni zajmujemy się rehabilitacją dzieci (metoda Vojty, metoda Bobath oraz masaże), natomiast w położonej w budynku obok klinice wykonujemy cały szereg zabiegów  chirurgicznych.

Dużym zainteresowaniem wśród pacjentów cieszą się również operacje plastyczne.

Przy klinice funkcjonuje Centrum Medycyny Estetycznej "Dream Lift" świadczące szeroki wachlarz usług małoinwazyjnej medycyny estetycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem przedstawiającym pełną ofertę Centrum Medycznego Dagnosis. 

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Specjalistyczne Centrum Medyczne Diagnosis jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska