4,1 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Lekarz na telefon

Ważna informacja

Prezentowany cennik Specjalistyczne Centrum Medyczne Diagnosis jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Specjalistyczne Centrum Medyczne Diagnosis

Kompleksowa opieka medyczna gwarantowana przez naszą przychodnię to konsultacje lekarskie m.in. w zakresie pediatrii, laryngologii, dermatologii i neurologii czy urologii. Poradnictwa specjalistycznego udzielają także ortopeda, reumatolog, onkolog i radiolog oraz endokrynolog. Ponadto nasi pacjenci mogą liczyć na pomoc diabetologa, psychiatry i seksuologa.

W centrum znajduje się również gabinet specjalisty w zakresie okulistyki, stomatologii oraz medycyny pracy.

Uzupełnieniem dokładnego wywiadu oraz badania lekarskiego jest oferowana przez nas profesjonalna diagnostyka obejmująca badania laboratoryjne oraz specjalistyczne, w tym ultrasonografię, elektroencefalografię i elektrokardiografię czy badania endoskopowe. Pracownia gastroskopii umożliwia nam precyzyjną ocenę przełyku, żołądka i opuszki dwunastnicy (gastroskopia), jelita grubego (sigmoidoskopia ) oraz odbytu i odbytnicy (rektoskopia).

W przychodni zajmujemy się rehabilitacją dzieci (metoda Vojty, metoda Bobath oraz masaże), natomiast w położonej w budynku obok klinice wykonujemy cały szereg zabiegów  chirurgicznych.

Dużym zainteresowaniem wśród pacjentów cieszą się również operacje plastyczne.

Przy klinice funkcjonuje Centrum Medycyny Estetycznej "Dream Lift" świadczące szeroki wachlarz usług małoinwazyjnej medycyny estetycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem przedstawiającym pełną ofertę Centrum Medycznego Dagnosis.