Swedent - cennik

poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Gabinet Swedent świadczy kompleksowe usługi stomatologiczne, począwszy od zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej oraz protetyki, a skończywszy na złożonym leczeniu implantologicznym. Z powodzeniem leczymy zmiany próchnicowe oraz uzupełniamy ubytki. Przeprowadzamy zabiegi przygotowujące podłoże pod implanty, w tym odbudowę kości i podniesienie dna zatoki szczękowej (sinus lift). W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór koron, mostów oraz protez. W ramach działalności gabinetu oferujemy naprawianie protez.

Przeprowadzone w Swedent leczenie kanałowe (endodontyczne) pozwoli Państwu przez długi czas cieszyć się zdrowymi zębami. Przeprowadzamy zabiegi w ramach chirurgii stomatologicznej, takie jak resekcja zęba, usunięcie zatrzymanego zęba ósmego czy leczenie suchego zębodołu. Proponujemy pacjentom zabiegi higienizacji jako sposób na zapobieganie ubytkom. Oferujemy również wybielanie zębów.

Leczymy dzieci i dorosłych. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Swedent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska