5,0 / 5  - 20 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Ważna informacja

Prezentowany cennik Swedent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Swedent

Gabinet Swedent świadczy kompleksowe usługi stomatologiczne, począwszy od zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej oraz protetyki, a skończywszy na złożonym leczeniu implantologicznym. Z powodzeniem leczymy zmiany próchnicowe oraz uzupełniamy ubytki. Przeprowadzamy zabiegi przygotowujące podłoże pod implanty, w tym odbudowę kości i podniesienie dna zatoki szczękowej (sinus lift). W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór koron, mostów oraz protez. W ramach działalności gabinetu oferujemy naprawianie protez.

Przeprowadzone w Swedent leczenie kanałowe (endodontyczne) pozwoli Państwu przez długi czas cieszyć się zdrowymi zębami. Przeprowadzamy zabiegi w ramach chirurgii stomatologicznej, takie jak resekcja zęba, usunięcie zatrzymanego zęba ósmego czy leczenie suchego zębodołu. Proponujemy pacjentom zabiegi higienizacji jako sposób na zapobieganie ubytkom. Oferujemy również wybielanie zębów.

Leczymy dzieci i dorosłych. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.