Swissmed Centrum Zdrowia S.A. - cennik

ocena 4.6 / 5 (69 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Już od ponad 20 lat przyświeca nam jeden cel – pragniemy oferować Państwu pełen zakres świadczeń medycznych. Swissmed to miejsce, w którym pacjenci otrzymują niezbędną opiekę medyczną, począwszy od medycyny rodzinnej, poprzez specjalistyczne konsultacje, aż po leczenie operacyjne w komfortowych warunkach szpitalnych. W części szpitalnej wykonywane są operacje z zakresu chirurgii plastycznej oraz ginekologii estetycznej. Zajmujemy się operacyjnym leczeniem schorzeń ginekologicznych, laryngologicznych i ortopedycznych. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, dziecięcej, naczyniowej oraz proktologicznej.

Do dyspozycji pacjentów oddaliśmy specjalistyczne poradnie, w których konsultacji udzielają lekarze kilkudziesięciu specjalizacji. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę – m.in. laboratoryjną, ultrasonograficzną i endoskopową.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Centrum Zdrowia Swissmed.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Neurochirurgia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Leczenie niepłodności

Leczenie otyłości

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Swissmed Centrum Zdrowia S.A. jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska