4,3 / 5  - 2020 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Neurochirurgia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Leczenie niepłodności

Leczenie otyłości

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Swissmed Centrum Zdrowia S.A. jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Już od ponad 20 lat przyświeca nam jeden cel – pragniemy oferować Państwu pełen zakres świadczeń medycznych. Swissmed to miejsce, w którym pacjenci otrzymują niezbędną opiekę medyczną, począwszy od medycyny rodzinnej, poprzez specjalistyczne konsultacje, aż po leczenie operacyjne w komfortowych warunkach szpitalnych. W części szpitalnej wykonywane są operacje z zakresu chirurgii plastycznej oraz ginekologii estetycznej. Zajmujemy się operacyjnym leczeniem schorzeń ginekologicznych, laryngologicznych i ortopedycznych. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, dziecięcej, naczyniowej oraz proktologicznej.

Do dyspozycji pacjentów oddaliśmy specjalistyczne poradnie, w których konsultacji udzielają lekarze kilkudziesięciu specjalizacji. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę – m.in. laboratoryjną, ultrasonograficzną i endoskopową.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Centrum Zdrowia Swissmed.