dr n. med. Rafał Camilleri

ortopeda - Gdańsk

dr n. med. Rafał Camilleri ortopeda

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Rafał Camilleri

Dr n. med. Rafał Camilleri w 2002 roku ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny, a w 2011 roku uzyskał specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od 2008 roku posiada również stopień naukowy doktora nauk medycznych (rozprawa doktorska nt. oceny odległych wyników operacyjnego leczenia złamań w obrębie stawu łokciowego). Obecnie zajmuje stanowisko adiunkta w Zakładzie Medycyny Sportu AWFiS w Gdańsku. 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. R. Camilleri

Dr n. med. Rafał Camilleri specjalizuje się w chirurgii kolana, łokcia i barku, ze szczególnym uwzględnieniem minimalnie inwazyjnych zabiegów artroskopowych w tych obszarach. Zajmuje się również medycyną sportową – obejmuje stanowisko lekarza klubowego Arki Gdynia i MMA Mighty Bulls Gdynia. 

Zdjęcia dr n. med. Rafał Camilleri

Swissmed Centrum Zdrowia S.A. - dr n. med. Rafał Camilleri

Medgart Centrum Medyczne - dr n. med. Rafał Camilleri

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Rafał Camilleri

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska