Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny opinie

ocena 5.0 / 5 (6 opinii pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 6 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w szpitalu.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

6 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"NTM Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny w Rudnej Małej powstał w 2007 r. To nowoczesna placówka medyczna oraz jeden z największych niepublicznych szpitali na Podkarpaciu. Dysponuje poradniami chirurgicznymi specjalizującymi się w leczeniu schorzeń klatki piersiowej oraz w chirurgii urazowo-ortopedycznej i ogólnej, poradnie zajmujące się problemami kardiologicznymi, schorzeniami układu nerwowego oraz oddechowego, poradnie przyjmujące chorych zmagających się ze schorzeniami reumatologicznymi, cukrzycą i innymi chorobami narządów wewnętrznych. Szpital prowadzi także Poradnię Leczenia Bólu, której celem jest dobór jak najmniej obciążającego leczenia w chorobach charakteryzujących się przewlekłymi dolegliwościami bólowymi oraz bólem o dużym natężeniu. Oferuje również rehabilitację w Centrum Rehabilitacji stanowiącym integralną część placówki i prowadzi kompleksową rehabilitację neurologiczną i ogólnoustrojową. Bardzo dużo wizyt umawiam do Pana doktora Marka Kulczyka zajmującego się ortopedią. Klienci wypowiadają się o nim w samych superlatywach. W ich odczuciu Pan dr jest świetnym specjalistą i niezwykle miłym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i umiejętność w diagnozowaniu, jak również w leczeniu. Do pacjentów podchodzi ze zrozumieniem ich problemów zdrowotnych, tłumaczy na czym polega plan leczenia, czy też dlaczego konieczna jest operacja. Gabinet opuszcza się z wiarą, że to lekarz, który chce pomóc pacjentowi." - Ewa K. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Gosia W
(Mielec)
5.0
Gosia W (Mielec)
Dodano: 7 września 2017
Tytuł:
"100% satysfakcji"
Profesjonalna obsługa Pani z recepcji. Bardzo pomocny personel. Pełen profesjonalizm Pani Agnieszki z centrali. Dziękuję
Zabieg:
Rezonans magnetyczny barku (sierpień 2017)
 
Szczegóły 
Paweł G
5.0
Paweł G
Dodano: 5 stycznia 2018
Tytuł:
"Wszedłem popsuty i parę godz.i wychodzę naprawiony"
Fachowa i szybka obsługa, miły personel. Polecam wszystkim.
Zabieg:
Operacja palca strzelającego (grudzień 2017)
 
Szczegóły 
Agnieszka
5.0
Agnieszka
Dodano: 6 lutego 2019
Tytuł:
"Polecam gorąco."
Pełen profesjonalizm. Wszystkim życzę takiej opieki.
Zabieg:
Operacja otwarta zespołu cieśni kanału nadgarstka (styczeń 2019)
 
Szczegóły 
Katarzyna
(Przemyśl)
5.0
Katarzyna (Przemyśl)
Dodano: 6 kwietnia 2018
Tytuł:
"Super"
Zabieg:
Operacja ostrogi piętowej (marzec 2018)
 
Szczegóły 
Katarzyna
(Przemyśl)
5.0
Katarzyna (Przemyśl)
Dodano: 23 marca 2018
Tytuł:
"Super"
Dotyczy:
Konsultacja ortopedyczna (marzec 2018)
 
Szczegóły 
Mirosław
(Łosice)
5.0
Mirosław (Łosice)
Dodano: 28 czerwca 2017
Dotyczy:
Konsultacja ortopedyczna (czerwiec 2017)
Lekarz:
dr n. med. Arkadiusz Bielecki
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska