Totalna korekcja nosa Warszawa

Synonimy: totalna korekta nosa, korekta całego nosa, pełna korekta nosa, korekcja nosa całkowita więcej »

Filtruj wyniki

Totalna korekcja nosa Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Klinika dr A. Sankowski Sala operacyjna w Klinika dr A. Sankowski

Totalna korekcja nosa obejmuje plastykę części kostnej, chrzęstnej i przegrody nosowej podczas jednego zabiegu operacyjnego. Do operacji nosa potrzebne jest wcześniejsze przygotowanie, m.in wykonanie badań laboratoryjnych krwi. Po zabiegu należy stosować się do zaleceń chirurga. W trakcie operacji pełnej korekcji nosa lekarz poprawia jego wadliwa budowę, wiążącą się z częściową niedrożnością, a także modyfikuje wygląd nosa tak, aby był on satysfakcjonujący dla pacjenta.

Totalna korekcja nosa w warszawskich klinikach

Klinika Medical Esthetic w Warszawie oferuje jednoczesną plastykę nosa z operacją naprawczą zatok. Chirurg plastyczny dr Grażyna Nasińska-Jurek przeprowadza korektę części chrzęstnej nosa, podczas której poprawia jego kształt. Chirurdzy z Medical Esthetic wykonują też plastykę nosa z osteotomią. Do kliniki najczęściej zgłaszają się pacjenci z krzywą przegrodą nosową i garbem nosa.

Następną warszawską kliniką, w której można umówić się na korektę całego nosa, jest Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt. Chirurdzy przeprowadzają tu takie zabiegi jak zmniejszenie nozdrzy i wyprostowanie nosa. W klinice pracuje chirurg plastyczny dr Marek Szczyt - uczestnik programu telewizyjnego pt. "Sekrety chirurgii" na TVN Style. Jego współpracownikiem jest dr Maciej Kulicki - członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Lekarze specjalizują się w operacjach plastycznych twarzy. Popularnym tu zabiegiem jest chirurgiczna resekcja bródki.

Plastyka nosa w Warszawie jest możliwa u chirurga plastycznego dr Krzysztofa Potockiego. Lekarz prowadzi prywatną praktykę Specjalistyczna Chirurgia Plastyczna Krzysztof Potocki. Przyjmuje pacjentów na konsultacje chirurgiczne z zakresu chirurgii plastycznej w prywatnym gabinecie. Dr Potocki specjalizuje się też w korekcji wiotkich powiek i chirurgicznym liftingu twarzy bądź samych brwi.

Następnym warszawskim lekarzem, który wykonuje kompleksową korektę nosa jest otorynolaryngolog i lekarz medycyny estetycznej dr n. med. Marcin Jadczak, który należy do EAFPS - Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy. Dr Jadczak kwalifikuje pacjentów do takich operacji jak plastyka podniebienia miękkiego, rynoplastyka i septoplastyka. Z chirurgiem można spotkać się w prywatnej klinice R. Clinic oraz w Przyklinicznej Poradni Laryngologicznej w Wojskowym Instytucie Medycznym. W przypadku niektórych osób kształt nosa wiąże się jedynie z dyskomfortem estetycznym. W takim przypadku warto rozważyć niechirurgiczną korekcję kształtu nosa kwasem hialuronowym.

Specjalistyczny Ośrodek Medyczny NZOZ Vita-Glob w Sulejówku oferuje korekcję nosa ze wskazań estetycznych, mi.in. korekcja czubka nosa. W Vita-Glob zabiegi chirurgiczne przeprowadza dr Ewa Dobrska oraz chirurg plastyczny dr Marek Murawski. Lekarze zajmują się też skomplikowaną korekcją zniekształceń nosa i wargi po rozszczepie. W Vita-Glob często wykonywanym zabiegiem jest operacja skrzywionej przegrody nosowej po urazie.

Totalna korekcja nosa to jedna z operacji plastycznych, przeprowadzanych w warszawskim Centrum Medycznym Krajmed., dysponującym Oddziałem Chirurgii Laryngologicznej Jednego Dnia. Specjaliści z Krajmed kilkukrotnie wypowiadali się w prasie na temat problemu chrapania, m.in. w czasopiśmie Fakt. Pracuje tu otolaryngolog i lekarz medycyny estetycznej dr Anna Tuszyńska, uczestniczka VI Międzynarodowego Kursu Chirurgii Nosa w Warszawie oraz IV Krajowego Forum Rynologicznego. Jej współpracownik dr Michał Krawczyński zajmuje się leczeniem chirurgicznym chorób nosa. W codziennej praktyce stosuje analizę antropometryczną przed plastyką nosa.

Korekcja nosa całkowita w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Rynoplastyka w angielskiej klinice The Private Clinic kosztuje powyżej 5 tys funtów, częściowa plastyka nosa nieco mniej, bo ok. 3 tys funtów. W Przeliczeniu na złotówki jest to 16,5 - 2,7 tys zł. Pełna korekcja nosa w Polsce jest dużo tańsza niż w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu operacje z naszych klinikach chirurgii plastycznej stały się atrakcyjne finansowo dla pacjentów z Wielkiej Brytanii. Z roku na rok w warszawskich gabinetach chirurgicznych wzrasta liczba turystów medycznych, którzy chcieliby poddać się operacji plastycznej nosa w stolicy. Przy okazji można zwiedzić zabytki - najchętniej odwiedzanym miejscem jest Zamek Królewski w Warszawie ze szczególnym uwzględnieniem klimatycznej Starówki. W centrum miasta warto wybrać się na taras widokowy w Pałacu Kultury i Nauki, z którego można podziwiać Warszawę z lotu ptaka.

 

Totalna korekcja nosa - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 9 500 zł do 29 000 zł
 • Wrocław od 5 200 zł do 12 000 zł
 • Łódź od 7 000 zł do 13 000 zł
 • Kraków od 8 000 zł do 15 000 zł
 • Katowice od 8 610 zł do 13 000 zł
 • Bydgoszcz od 7 000 zł do 9 225 zł
 • Poznań od 8 000 zł do 9 000 zł
 • Częstochowa od 6 500 zł do 8 000 zł
 • Szczecin od 12 000 zł do 13 000 zł
 • Gdańsk od 6 000 zł do 16 800 zł
 • Lubin od 6 000 zł do 12 000 zł
 • Zielona Góra od 8 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa totalna korekcja nosa w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i laryngologa.

Pacjenci szukali zabiegu totalna korekcja nosa w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska