Twarz (cała) - usuwanie popękanych naczynek laserem Warszawa

Synonimy: laserowe zamykanie naczynek na twarzy, zamykanie pajączków na twarzy laserem naczyniowym, zamykanie laserem pajączków na twarzy więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wczytaj więcej wyników

Twarz (cała) - usuwanie popękanych naczynek laserem Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg Sala operacyjna w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

Naczynka pękać mogą u posiadaczy każdego typu cery, lecz w szczególności narażona jest na to cera cienka, wrażliwa oraz delikatna. Charakterystyczne pajączki pojawiają się w okolicy policzków, nosa oraz brody. Przed zabiegiem lekarz medycyny estetycznej ocenia jak głęboko znajdują się naczynka i jaka jest ich ilość. Na tej podstawie dobiera on długość fali, jaka emitowana będzie przez laser.

Usuwanie laserem popękanych naczynek na twarzy w Warszawie

Na laserowanie usuwanie popękanych naczynek na twarzy możemy umówić się w Warszawie do Kliniki Miracki, która stosuje laser ICON oraz głowicę MaxG. Podczas zabiegu z zastosowaniem precyzyjnego lasera, wiązka światła działa we wnętrzu naczyń krwionośnych bez uszkadzania struktury naskórka. Światło lasera wnika do naczynia, a energia wiązki pochłaniana jest przez hemoglobinę będącą barwnikiem czerwonych ciałek krwi. Dochodzi wówczas do wzrostu temperatury, a podgrzane erytrocyty ulegają koagulacji. W wyniku tego procesu naczynie krwionośne zostaje zamknięte, a w przeciągu około dwóch tygodni ulega ono wchłonięciu i przestaje być widoczne. Usuwanie popękanych naczynek przy pomocy lasera ICON i głowicy MaxG przebiega w sposób szybki, naturalny oraz efektywny. Urządzenia są w stanie zamknąć zarówno małe naczynka, jak i te większe, do trzech milimetrów średnicy.

W sposób laserowy popękane naczynka na twarzy usuwane są także w warszawskim Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite. Pracujący tam specjaliści wykorzystują laser firmy Cutera łączący w sobie kilka długości fal 1064 nm, 532 nm oraz 520 nm. Dzięki temu, że wyposażony jest on w kilka głowic i charakteryzuje się wysoką mocą, gwarantuje szeroki wachlarz wskazań. Skutecznie poradzi on sobie zarówno z naczynkami na twarzy, jak i naczyniakami płaskimi, trądzikiem różowatym oraz plamami soczewicowatymi. Urządzenie wyposażone jest w schładzane końcówki zabiegowe redukujące ewentualny dyskomfort w czasie zabiegu.

Laserowym usuwaniem popękanych naczynek na twarzy zajmuje się również Klinika Krajewski. Do zabiegu tego wykorzystywany jest tam laser VariLite, który sprawdza się również podczas usuwania innego typu zmian pochodzenia naczyniowego. Urządzenie to pozwala na wykorzystanie podwójnej długości fal – zarówno do powiększonych, drobnych naczynek na twarzy, jak i większych teleangiektazji umieszczonych w okolicy nosa. System VariLite wyposażony jest w głowicę skanującą pozwalającą na precyzyjne przeprowadzenie zabiegu na dużych powierzchniach skóry takich, jak cała twarz. Laser dostosowywany jest parametrami do możliwości oraz indywidualnych potrzeb pacjentów w celu zapewniania bezpieczeństwa i maksymalnej skuteczności.

Laserowe usuwanie popękanych naczynek na twarzy za granicą

Gabinet zabiegowy w Kamax Estetyka Gabinet zabiegowy w Kamax Estetyka

W Warszawie za zabieg usuwania popękanych naczynek na twarzy przy pomocy lasera zapłacimy około 500 złotych. Dla porównania, w Suffolk Medical Clinic w Boxford (Sudbury) jest to wydatek rzędu 280 funtów (1 690 złotych).

Twarz (cała) - usuwanie popękanych naczynek laserem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 100 zł do 1 500 zł
 • Plewiska od 100 zł
 • Kraków od 290 zł do 2 500 zł
 • Wrocław od 200 zł do 500 zł
 • Poznań od 200 zł do 1 200 zł
 • Łódź od 180 zł do 800 zł
 • Katowice od 150 zł do 1 000 zł
 • Częstochowa od 300 zł do 600 zł
 • Białystok od 300 zł do 1 000 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 800 zł
 • Szczecin od 400 zł do 700 zł
 • Kielce od 700 zł
Pokaż więcej »

Usługa twarz (cała) - usuwanie popękanych naczynek laserem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu twarz (cała) - usuwanie popękanych naczynek laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska