4,8 / 5  - 4 opinie
Otoczenie Uni Klinik Sala operacyjna Uni Klinik Otoczenie Uni Klinik Widok ogólny Uni Klinik Recepcja, poczekalnia Uni Klinik Recepcja, poczekalnia Uni Klinik Recepcja, poczekalnia Uni Klinik Sala operacyjna Uni Klinik Pokój, sala dla pacjentów Uni Klinik Pokoje gościnne Uni Klinik Pokoje gościnne Uni Klinik Udogodnienia dla pacjentów Uni Klinik Udogodnienia dla gości Uni Klinik Udogodnienia dla gości Uni Klinik Wygląd zewnętrzny Uni Klinik Otoczenie Uni Klinik Otoczenie Uni Klinik Otoczenie Uni Klinik Klinika Chirurgii Plastycznej Uni Klinik - logo

Informacje ogólne o Uni Klinik

Uni Klinik – Chirurgia Plastyczna jest nowoczesną, doskonale wyposażoną placówką medyczną, która specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej. Naszym Pacjentom oferujemy szeroki zakres operacji korekcyjnych twarzy (plastyka powiek górnych i dolnych, korekta nosa i odstających uszu, nieoperacyjny lifting twarzy techniką Silhouette Soft), operacje plastyczne piersi, liposukcję i plastykę powłok brzusznych, przeprowadzamy także operacje kosmetoginekologiczne i zabiegi z zakresu chirurgii ręki oraz medycyny estetycznej. Wszystkie zabiegi wykonywane są w zgodzie z najnowszymi osiągnięciami medycyny, na nowoczesnej, doskonale wyposażonej sali operacyjnej. Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksową opiekę medyczną, obejmującą konsultacje specjalistyczne, zabieg oraz pełną opiekę pozabiegową.

Mając na uwadze satysfakcję naszych Pacjentów i jak najlepsze efekty estetyczne przeprowadzanych zabiegów, w Uni Klinik pracują lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy na swoim koncie mają tysiące przeprowadzonych zabiegów. Poprawa wyglądu i komfortu życia Pacjentów to dla nich nie tylko praca, ale także pasja, a każdy, nawet najbardziej rutynowy zabieg przeprowadzają z najwyższą uwagą, starannością i zaangażowaniem. Nasi lekarze systematycznie podnoszą swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych polskich i międzynarodowych szkoleniach, kursach oraz sympozjach naukowych, są też członkami prestiżowych towarzystw naukowych. W trakcie pracy wykorzystują tylko sprawdzone materiały i preparaty, pochodzące od uznanych światowych producentów i posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

Komfort i dobre samopoczucie naszych Pacjentów są dla nas tak samo istotne, jak ich bezpieczeństwo i satysfakcja z efektów przeprowadzonych zabiegów. Do ich dyspozycji oddajemy przestronny, luksusowo wyposażony zabytkowy budynek, stanowiący harmonijne połączenie klasyki i nowoczesności, gdzie przytulne pokoje dla Pacjentów i elegancki salonik z widokiem na ogród sąsiadują ze sterylną salą operacyjną, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt. Klinika otoczona jest pięknym ogrodem, a panująca wokół cisza i spokój przyspieszają powrót do pełni sił po zabiegu. Pracujący w Uni Klinik lekarze do każdego Pacjenta podchodzą w sposób indywidualny, każdemu poświęcają też maksimum swojego czasu i uwagi, cierpliwie odpowiadając na wszystkie pytania i przystępnie objaśniając specyfikę poszczególnych zabiegów. O najwyższe standardy obsługi dba kompetentny, uprzejmy i po prostu sympatyczny personel, który zawodowy profesjonalizm uzupełnia uśmiechem i autentyczną troską o komfort Pacjenta. Zależy nam, by każda wizyta w naszej Klinice przebiegała w ciepłej, sympatycznej atmosferze, zbudowanej na zaufaniu i zrozumieniu, a Pacjenci czuli się wyjątkowo i komfortowo przez cały czas pobytu w Uni Klinik.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Mamy świadomość faktu, że nowoczesne wyposażenie znacznie zwiększa możliwości operacyjne placówki, zapewnia też Pacjentom większe bezpieczeństwo w trakcie zabiegu. Z tego względu Uni Klinik wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt, pochodzący od czołowych producentów wyposażenia medycznego na świecie i posiadający wszystkie niezbędne certyfikaty, będące gwarancją całkowitego bezpieczeństwa. Sala operacyjna naszej Kliniki wyposażona jest w wysokiej klasy stanowisko anestezjologiczne, lampy operacyjne Hanaulux oraz nowoczesny system klimatyzacyjny z filtrami HEPA, co pozwala na przeprowadzanie wszystkich zabiegów z zachowaniem najwyższych norm sanitarnych.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i dobre samopoczucie naszych Pacjentów są dla nas tak samo istotne, jak ich bezpieczeństwo oraz najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów. Pragniemy, by każda wizyta w naszej Klinice przebiegała w ciepłej, przyjaznej atmosferze, która pozwoli zrelaksować się i zapomnieć o stresie. Zależy nam, by nasi Pacjenci byli zadowoleni nie tylko z efektów przeprowadzonych zabiegów, ale także z całokształtu obsługi w naszej Klinice, dlatego ogromną wagę przywiązujemy do warunków pobytowych w placówce, a personel Kliniki charakteryzuje się nie tylko wysokim stopniem profesjonalizmu, ale także życzliwością i ciepłym, uprzejmym podejściem do Pacjenta. Dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy szereg udogodnień, wśród których warto wymienić:

 • Komfortowy budynek – klinika Uni Klinik – Chirurgia Plastyczna zlokalizowana jest w budynku w pełni przystosowanym do potrzeb Pacjentów. Obok nowocześnie wyposażonych gabinetów i sali operacyjnej znajdują się ciepłe, przytulne wnętrza recepcji, pokojów wypoczynkowych czy salonu dla gości. Medyczna część kliniki wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt i spełnia najwyższe standardy i wymogi dla tego typu budynków, określone przez Unię Europejską. 
 • Kameralna poczekalnia – na zabiegi nasi Pacjenci oczekują w kameralnej, przytulnej poczekalni, wyposażonej w komfortowe fotele.
 • Kompetentny personel – o najwyższe standardy obsługi i dobre samopoczucie Pacjentów dba kompetentny i uprzejmy, zawsze uśmiechnięty personel, który chętnie odpowiada na pytania i udziela wszelkich wyjaśnień.
 • Nowoczesny blok operacyjny – wszystkie zabiegi operacyjne przeprowadzane są w nowoczesnej sali operacyjnej, wyposażonej w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, urządzenia do sterylizacji i dezynfekcji oraz aparaturę do monitorowania czynności życiowych Sala operacyjna wyposażona jest również w nowoczesny system klimatyzacyjny wykorzystujący filtry HEPA, dzięki czemu wszystkie zabiegi wykonywane są z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych. Po operacji Pacjenci przebywają w nowoczesnej sali pooperacyjnej, gdzie ich stan jest na bieżąco monitorowany przez wysokiej klasy urządzenia medyczne oraz doświadczony personel lekarsko-pielęgniarski.
 • Tylko sprawdzone preparaty – w trosce o jak najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów oraz całkowite bezpieczeństwo Pacjentów, w trakcie pracy nasi lekarze stosują tylko sprawdzone preparaty, pochodzące od najlepszych światowych producentów.
 • Komfortowe pokoje dla Pacjentów – po zabiegach nasi Pacjenci odpoczywają w przytulnych, komfortowo urządzonych pokojach z łazienkami. W trakcie pobytu w Klinice Pacjentom serwujemy smaczne i zdrowe posiłki, które pomagają szybciej wrócić do pełni sił.
 • Bezpłatne konsultacje mailowe – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, mieszkającymi poza granicami kraju lub w dużej odległości od Warszawy, umożliwiamy uzyskanie wstępnej analizy chirurga plastyka na podstawie przesłanych zdjęć. Na ich postawie jesteśmy także w stanie precyzyjnie określić cenę wybranego zabiegu.
 • Ratalne finansowanie zabiegów – zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej pozwalają nie tylko poprawić wygląd, ale niejednokrotnie także pozbyć się wieloletnich kompleksów i odzyskać wiarę w siebie oraz poprawić jakość życia. By zabiegi w naszej placówce były dostępne dla szerszego grona osób, naszym Pacjentom umożliwiamy finansowanie w systemie ratalnym, z gwarancją niskiej raty i minimum formalności.
 • Brak ukrytych kosztów – w trosce o naszą reputację nie stosujemy żadnych ukrytych kosztów w przypadku wyceniania przeprowadzanych w Klinice zabiegów. Wskazana przez nas cena obejmuje zawsze całokształt usługi: zabieg chirurgiczny, indywidualną opiekę pooperacyjną, ewentualne ubranie pooperacyjne oraz wizyty kontrolne po zabiegu.
 • Transfer z lotniska lub dworca – na życzenie naszych Pacjentów oferujemy transfer z lotniska lub dworca do Kliniki.
 • Parking dla Pacjentów – Pacjenci naszej placówki mogą zostawić samochody na obszernym parkingu, znajdującym się na terenie Kliniki.
 • Dla Pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Pacjentem zagranicznym nasz personel posługuje się językiem angielskim.

Osiągnięcia i certyfikaty Uni Klinik

Jednym z największych osiągnięć naszej placówki jest stale powiększająca się liczba usatysfakcjonowanych Pacjentów, którzy zdecydowali się skorzystać z oferowanych przez nas zabiegów. Nasi Pacjenci doceniają nie tylko doskonałe efekty estetyczne zabiegu i kompetencje lekarzy, ale także przyjazną atmosferę, panującą w Klinice, i jej wyjątkową lokalizację. Dzięki unikalnemu połączeniu klasycznej przytulności i wygody z nowoczesną funkcjonalnością Uni Klinik jest miejscem wyjątkowym, w którym Pacjent wraz z jego potrzebami i wymaganiami znajduje się zawsze w centrum zainteresowania.

Jesteśmy również dumni z osiągnięć kadry medycznej Uni Klinik. Pracujący w naszej placówce lekarze są jednymi z najlepszych w Polsce specjalistów w swojej dziedzinie, o czym świadczą tysiące przeprowadzonych zabiegów, a także szacunek i zaufanie Pacjentów. Ich wiedzę i doświadczenie doceniają nie tylko Pacjenci, ale także media: nasi lekarze niejednokrotnie występowali w programach telewizyjnych, informacje na ich temat pojawiały się również w prasie.

Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik Klinika Uni Klinik