Unident Union Dental Spa - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W UNIDENT UNION Dental Spa zajmujemy się kompleksowym leczeniem schorzeń zębów. Wykorzystujemy przy tym zaawansowane technologicznie urządzenia i techniki zabiegowe, dzięki czemu nasi pacjenci mogą liczyć na zabiegi szybkie i skuteczne. Stosujemy metodę "one-stop-shop", polegającą na oferowaniu pacjentom w jednym miejscu kompleksowej diagnostyki i leczenia będącego połączeniem stomatologii zachowawczej z implantologią, ortodoncją oraz stomatologią i medycyną estetyczną. Leczące się u nas osoby mają możliwość przejścia badań diagnostycznych oraz zabiegów w trakcie jednej wizyty w klinice.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Prezentowany cennik Unident Union Dental Spa jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.