Urointima-Med - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Zajmujemy się leczeniem nietrzymania moczu u kobiet i mężczyzn oraz rehabilitacją urologinekologiczną, a jednocześnie sukcesywnie poszerzamy ofertę o nowe usługi. Nietrzymanie moczu leczymy poprzez wzmacnianie mięśni dna miednicy, przywracając kontrolę procesu mikcji, siłę i wytrzymałość mięśni dna miednicy, a także odnawiając bądź wytwarzając nowe  połączenia nerwowe. Dodatkowo stosujemy innowacyjne metody typu elektrostymulacja, elektroterapia i krioterapia oraz zabiegi z użyciem ultradźwięków i urządzeń takich jak lampa Bioptron lub laser BTL.

Przeprowadzamy również zabiegi modelowania sylwetki - liporadiologię.

Prócz tego w naszej ofercie znajdą Państwo konsultacje fizykoterapeutyczne, leczenie impotencji u kobiet, powstałej na skutek urazów bądź porodu, oraz u mężczyzn po operacjach prostatektomii, a także laserową redukcję blizn pooperacyjnych. Pomagamy zlikwidować ból i wyleczyć zmiany w ramach stomatologii, laryngologii, neurologii i dermatologii oraz ortopedii.

Pełną listę naszych usług znajdą Państwo w poniższym cenniku.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Urointima-Med Rehabilitacja Uroginekologiczna Iga Serwińska jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska