Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Ważna informacja

Prezentowany cennik Urointima-Med Rehabilitacja Uroginekologiczna Iga Serwińska jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Urointima-Med Rehabilitacja Uroginekologiczna Iga Serwińska

Zajmujemy się leczeniem nietrzymania moczu u kobiet i mężczyzn oraz rehabilitacją urologinekologiczną, a jednocześnie sukcesywnie poszerzamy ofertę o nowe usługi. Nietrzymanie moczu leczymy poprzez wzmacnianie mięśni dna miednicy, przywracając kontrolę procesu mikcji, siłę i wytrzymałość mięśni dna miednicy, a także odnawiając bądź wytwarzając nowe  połączenia nerwowe. Dodatkowo stosujemy innowacyjne metody typu elektrostymulacja, elektroterapia i krioterapia oraz zabiegi z użyciem ultradźwięków i urządzeń takich jak lampa Bioptron lub laser BTL.

Przeprowadzamy również zabiegi modelowania sylwetki - liporadiologię.

Prócz tego w naszej ofercie znajdą Państwo konsultacje fizykoterapeutyczne, leczenie impotencji u kobiet, powstałej na skutek urazów bądź porodu, oraz u mężczyzn po operacjach prostatektomii, a także laserową redukcję blizn pooperacyjnych. Pomagamy zlikwidować ból i wyleczyć zmiany w ramach stomatologii, laryngologii, neurologii i dermatologii oraz ortopedii.

Pełną listę naszych usług znajdą Państwo w poniższym cenniku.