poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 17:00
niedziela
nieczynne

Klinika Vesuna specjalizuje się w usługach z dziedziny nowoczesnej medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, kosmetologii oraz modelowania sylwetki. Polecamy pacjentom zabiegi likwidujące tkankę tłuszczową przy pomocy zaawansowanych technologicznie urządzeń. Zajmujemy się ujędrnianiem skóry, korzystając m.in. z nowoczesnej technologii geneO™ czy thermoliftingu igłowego Vivace® BTL.

Dysponujemy szerokim wachlarzem zabiegów laseroterapii, za pomocą których likwidujemy zmarszczki i przebarwienia, a także odmładzamy wygląd skóry. Posiadamy lasery Fotona DUALIS SP i SPECTRO SP, wyposażone w dodatkowe skanery zapewniające precyzję leczenia. Wykorzystujemy je do liftingu powiek oraz skutecznego usuwania blizn czy cellulitu. Oferujemy także nieinwazyjne laserowe zabiegi ginekologii estetycznej, rozwiązujące m.in. problem wysiłkowego nietrzymania moczu.

W Klinice Vesuna wypełniamy zmarszczki i modelujemy kształt twarzy przy pomocy preparatów kwasu hialuronowego. Stosujemy botulinę w celu wygładzenia bruzd, a także leczenia migren czy nadmiernej potliwości.

Prócz tego prowadzimy terapię leczenia trądziku i niedoskonałości skóry oraz oferujemy jej oczyszczanie przy pomocy mikrodermabrazji diamentowej i peelingów.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik VESUNA jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska