Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem Katowice

Synonimy: likwidacja fałd na twarzy własnym tłuszczem, likwidacja bruzd na twarzy własnym tłuszczem

Filtruj wyniki

Oferujesz wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem w Katowicach?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Bielsko-Biała Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Bielsko-Biała

Technika przeszczepu materiału autologicznego, jakim w tym wypadku jest tłuszcz to dwuetapowy zabieg w znieczuleniu ogólnym, jaki polega na pobraniu w procesie liposukcji wskazanej do leczenia ilości tkanki tłuszczowej i jej odpowiednim przygotowaniu zgodnie z metodą stosowaną przez operatora. Kolejnym etapem jest przeszczep oczyszczonej frakcji, jaką podaje się metodą iniekcji w obszar przeznaczony do korekcji. W zależności od techniki separacji można mówić o trwałości zabiegu z uwagi na naturalną absorpcję tłuszczu, jaka zwykle nie wymaga więcej niż 3 powtórzenia.

Mikrolipoiniekcja – odmładzanie własnym tłuszczem

Zmarszczki i bruzdy, zwiotczała skóra z wyraźnym niedoborem tkanki tłuszczowej, zapadnięte policzki i asymetria twarzy stanowią wskazania do lipotransferu, który skutecznie stosują w korekcie ubytków wynikających z wad wrodzonych, ubytków pourazowych oraz oznak starzenia specjaliści Lipoline Clinic Centrum Liposukcji. Placówka w procesie przygotowywania tkanki tłuszczowej do przeszczepu, stosuje nowoczesną metodę separacji komórek tłuszczowych AdivivE™, a w zabiegach specjalizuje się lek. med. Konrad Januszek, specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej.  

Lipofilling, stanowiący naturalną alternatywę do wypełniania nie tylko defektów estetycznych ciała, ale również  ubytków po zabiegach rekonstrukcyjnych stosuje w zakresie oferty Kliniki Medycyny Estetycznej i Chirurgii Esteuroda dr n. med. Artur Sandelewski, specjalista chirurgii ogólnej, certyfikowany w zakresie medycyny estetycznej. Ponieważ, jak tłumaczy, tkanka tłuszczowa to bogate źródło komórek mulitpotencjalnych, najczęstszymi wskazaniami do jej zastosowania jest korekcja zmarszczek twarzy, powiększenie ust i wypełnianie fałdów nosowo-wargowych. W swojej praktyce, pobrany materiał wzbogaca o czynniki wzrostu uzyskiwane z płytek krwi.

Lipoiniekcje stosuje w ramach Gabinetów Lekarskich Ars Medica i Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej dr n. med. Maciej Grajek, chirurg, onkolog, realizując wypełnienia własną tkanką tłuszczową w obrębie twarzy i szyi, zarówno w zakresie zabiegów estetycznych, korygując oczodoły i powieki, modelując policzki i wargi, jak również w zakresie rekonstrukcji, eliminując m. in ubytki pourazowe. Swoje usługi świadczy w Gabinecie Chirurgii Onkologicznej, w jakim ponadto świadczy terapie onkologiczne oraz zabiegi z zakresu medycyny anti-aging.

Oczyszczoną i mechanicznie przetworzoną tkankę tłuszczową Lipogems, pobraną od pacjenta w drodze liposukcji, a następnie implantowaną w miejsce przeznaczone do regeneracji stosują lekarze Centrum Estetyki Ciała. Zabieg jest nowością w ofercie placówki i z racji dużej ilości komórek macierzystych pozwala na znaczną rewitalizację i odmłodzenie m. in. skóry twarzy i rąk, a efekt, jak przekonują specjaliści, jest widoczny od razu. W terapii komórkami macierzystymi oraz w liposukcji  specjalizuje się dr n. med. Henryk Mekle, specjalista chirurgii ogólnej.

Najważniejszą zaletą własnej tkanki tłuszczowej jest jej 100% biokompatybilności. Biorewitalizacyjne właściwości bogatej w komórki tłuszczowe tkanki, doskonale zastępują syntetyczne preparaty i zapewniają „ekologiczny” lifting, wyjaśnia dr n. med. Marcin Sierociński, specjalista chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej, który w ramach Gabinetu Konsultacyjno-Zabiegowego oferuje 2-etapową procedurę przeszczepu tłuszczu. Aby zwiększyć odsetek wgojonych komórek tłuszczu, często łączy się tu lipotransfer z osoczem bogatopłytkowym podczas jednego zabiegu. 

„Nie” zmarszczkom mówi również lek. med. Arkadiusz Kuna, specjalista chirurgii plastycznej, który w zakresie swojej Kliniki Chirurgii Plastycznej stosuje lipofilling w celu wypełniania ubytków tkankowych, wygładzania zmarszczek oraz ogólnej rewitalizacji skóry, a zaletą tego zabiegu, jak podkreśla jest to, że automatycznie niwelujemy ryzyko związane z wystąpieniem reakcji alergicznej. Kolejnym jest fakt, iż tkanka dostępna jest na naszym ciele w dużych ilościach. Klinika dysponuje własnym ambulatorium oraz blokiem operacyjnym. 

Lipofilling w Genk (Belgia) – cena zabiegu

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

Wellness Kliniek oferuje zabieg wypełniania zmarszczek własnym tłuszczem w cenie 700 € (2,940 zł) za jedną sesję.

 

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 3 500 zł
 • Plewiska od 4 500 zł
 • Warszawa od 2 990 zł do 10 000 zł
 • Poznań od 3 500 zł do 8 000 zł
 • Wrocław od 1 700 zł do 3 500 zł
 • Kraków od 3 500 zł do 7 000 zł
 • Zielona Góra od 1 800 zł do 8 000 zł
 • Łódź od 3 000 zł
 • Bydgoszcz od 1 968 zł do 3 000 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Gdańsk od 3 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno, Gliwice oraz Jastrzębie-Zdrój.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska