Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem Katowice

likwidacja fałd na twarzy własnym tłuszczem, likwidacja bruzd na twarzy własnym tłuszczem

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

Technika przeszczepu materiału autologicznego, jakim w tym wypadku jest tłuszcz to dwuetapowy zabieg w znieczuleniu ogólnym, jaki polega na pobraniu w procesie liposukcji wskazanej do leczenia ilości tkanki tłuszczowej i jej odpowiednim przygotowaniu zgodnie z metodą stosowaną przez operatora. Kolejnym etapem jest przeszczep oczyszczonej frakcji, jaką podaje się metodą iniekcji w obszar przeznaczony do korekcji. W zależności od techniki separacji można mówić o trwałości zabiegu z uwagi na naturalną absorpcję tłuszczu, jaka zwykle nie wymaga więcej niż 3 powtórzenia.

Mikrolipoiniekcja – odmładzanie własnym tłuszczem

Zmarszczki i bruzdy, zwiotczała skóra z wyraźnym niedoborem tkanki tłuszczowej, zapadnięte policzki i asymetria twarzy stanowią wskazania do lipotransferu, który skutecznie stosują w korekcie ubytków wynikających z wad wrodzonych, ubytków pourazowych oraz oznak starzenia specjaliści Lipoline Clinic Centrum Liposukcji. Placówka w procesie przygotowywania tkanki tłuszczowej do przeszczepu, stosuje nowoczesną metodę separacji komórek tłuszczowych AdivivE™, a w zabiegach specjalizuje się lek. med. Konrad Januszek, specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej.  

Lipofilling, stanowiący naturalną alternatywę do wypełniania nie tylko defektów estetycznych ciała, ale również  ubytków po zabiegach rekonstrukcyjnych stosuje w zakresie oferty Kliniki Medycyny Estetycznej i Chirurgii Esteuroda dr n. med. Artur Sandelewski, specjalista chirurgii ogólnej, certyfikowany w zakresie medycyny estetycznej. Ponieważ, jak tłumaczy, tkanka tłuszczowa to bogate źródło komórek mulitpotencjalnych, najczęstszymi wskazaniami do jej zastosowania jest korekcja zmarszczek twarzy, powiększenie ust i wypełnianie fałdów nosowo-wargowych. W swojej praktyce, pobrany materiał wzbogaca o czynniki wzrostu uzyskiwane z płytek krwi.

Lipoiniekcje stosuje w ramach Gabinetów Lekarskich Ars Medica i Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej dr n. med. Maciej Grajek, chirurg, onkolog, realizując wypełnienia własną tkanką tłuszczową w obrębie twarzy i szyi, zarówno w zakresie zabiegów estetycznych, korygując oczodoły i powieki, modelując policzki i wargi, jak również w zakresie rekonstrukcji, eliminując m. in ubytki pourazowe. Swoje usługi świadczy w Gabinecie Chirurgii Onkologicznej, w jakim ponadto świadczy terapie onkologiczne oraz zabiegi z zakresu medycyny anti-aging.

Oczyszczoną i mechanicznie przetworzoną tkankę tłuszczową Lipogems, pobraną od pacjenta w drodze liposukcji, a następnie implantowaną w miejsce przeznaczone do regeneracji stosują lekarze Centrum Estetyki Ciała. Zabieg jest nowością w ofercie placówki i z racji dużej ilości komórek macierzystych pozwala na znaczną rewitalizację i odmłodzenie m. in. skóry twarzy i rąk, a efekt, jak przekonują specjaliści, jest widoczny od razu. W terapii komórkami macierzystymi oraz w liposukcji  specjalizuje się dr n. med. Henryk Mekle, specjalista chirurgii ogólnej.

Najważniejszą zaletą własnej tkanki tłuszczowej jest jej 100% biokompatybilności. Biorewitalizacyjne właściwości bogatej w komórki tłuszczowe tkanki, doskonale zastępują syntetyczne preparaty i zapewniają „ekologiczny” lifting, wyjaśnia dr n. med. Marcin Sierociński, specjalista chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej, który w ramach Gabinetu Konsultacyjno-Zabiegowego oferuje 2-etapową procedurę przeszczepu tłuszczu. Aby zwiększyć odsetek wgojonych komórek tłuszczu, często łączy się tu lipotransfer z osoczem bogatopłytkowym podczas jednego zabiegu. 

„Nie” zmarszczkom mówi również lek. med. Arkadiusz Kuna, specjalista chirurgii plastycznej, który w zakresie swojej Kliniki Chirurgii Plastycznej stosuje lipofilling w celu wypełniania ubytków tkankowych, wygładzania zmarszczek oraz ogólnej rewitalizacji skóry, a zaletą tego zabiegu, jak podkreśla jest to, że automatycznie niwelujemy ryzyko związane z wystąpieniem reakcji alergicznej. Kolejnym jest fakt, iż tkanka dostępna jest na naszym ciele w dużych ilościach. Klinika dysponuje własnym ambulatorium oraz blokiem operacyjnym. 

Lipofilling w Genk (Belgia) – cena zabiegu

Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Bielsko-Biała Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Bielsko-Biała

Wellness Kliniek oferuje zabieg wypełniania zmarszczek własnym tłuszczem w cenie 700 € (2,940 zł) za jedną sesję.

 

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 3 500 zł
 • Plewiska od 4 500 zł
 • Warszawa od 2 990 zł do 10 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Kraków od 3 500 zł
 • Wrocław od 2 200 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 4 800 zł
 • Tychy od 2 500 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Zielona Góra od 1 800 zł do 8 000 zł
 • Gdańsk od 3 000 zł
 • Lublin od 4 000 zł
Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem cena »

Usługa wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno, Gliwice oraz Jastrzębie-Zdrój.

Autor: