Zino-Med Przychodnia Lekarska

poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 12:00
niedziela
nieczynne
Przychodnia ZINO-MED Przychodnia ZINO-MED Przychodnia ZINO-MED Przychodnia ZINO-MED

Informacje ogólne o ZINO-MED

Przychodnia Lekarska Zino-Med posiada w swojej ofercie kompleksowe usługi medyczne: od profilaktyki zdrowotnej, przez diagnostykę i specjalistyczne konsultacje, aż po leczenie zabiegowe w warunkach ambulatoryjnych. Pacjenci są konsultowani przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy podchodzą do wykonywanego zawodu ze starannością i rzetelnością. Proponujemy Państwu usługi wysokiej jakości, oparte na najnowszych osiągnięciach i aktualnym stanie wiedzy medycyny. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, podchodzimy holistycznie do problemu z jakim się do nas zwrócił. Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, a na każdą konsultację przeznaczamy odpowiednią ilość czasu. Niekwestionowanym atutem naszej placówki jest dostępność usług – pacjenci nie czekają długo na wizytę w przychodni oraz fakt, że jesteśmy zlokalizowani w samym centrum Krakowa (Nowy Kleparz).

Wykonujemy zabiegi proktologiczne. Leczymy żylaki odbytu małoinwazyjną metodą Barrona. Oferujemy kompleksową diagnostykę: rektoskopię i anoskopię.

Świadczymy usługi z dziedziny urologii, m.in. przeprowadzamy plastykę krótkiego wędzidełka (w znieczuleniu miejscowym). Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja urologiczna i wykonanie badań laboratoryjnych. Przeprowadzamy również diagnostykę chorób układu moczowego-płciowego: USG moszny i  jąder oraz USG układu moczowego.

Wykonujemy zabiegi ambulatoryjne z zakresu chirurgii ogólnej (w znieczuleniu miejscowym). Wykonujemy zabiegi usunięcia zmian skórnych i tkanki podskórnej takich jak guzy, tłuszczaki czy kaszaki. Zajmujemy się korektą wrastających paznokci i blizn skórnych.

Zakres usług przychodni obejmuje leczenie zachowawcze i zabiegowe chorób laryngologicznych. Konsultujemy zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci.

Na miejscu przeprowadzana jest kompleksowa diagnostyka ultrasonograficzna. Wykonujemy USG Doppler żył kończyn górnych i dolnych, jak również badania USG tarczycy, piersi, jamy brzusznej, węzłów chłonnych, ślinianek oraz stawów. Oferta diagnostyczna obejmuje również echo serca, EKG, spirometrię oraz badania analityczne, w tym mykologiczne oraz histopatologiczne.

W przychodni funkcjonuje kilkanaście poradni specjalistycznych. Pacjenci konsultowani są przez wysokiej klasy specjalistów chorób wewnętrznych, urologii, gastrologii czy neurologii. W naszej ofercie znajdą Państwo świadczenia z zakresu ginekologii, endokrynologii, pulmonologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej, neurochirurgii i innych gałęzi medycyny. Świadczymy również konsultacje z zakresu psychologii.

Zapraszamy do skorzystania z usług przychodni.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

  • Aparat USG GE Vivid 3 – aparat do wykonywania badań USG: jamy brzusznej, ginekologicznych i położniczych, piersi, jąder i innych.

  • Aparat USG Logiq P5 – aparat USG wyposażony m.in. w funkcję obrazowania w 3D i 4D.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Pakiety badań – wprowadziliśmy do naszej oferty pakiety badań przeznaczonych dla osób, które pragną kompleksowo i szybko zbadać swoją tarczycę, nerki, nadnercza, przysadkę mózgową, czy serce. Posiadamy również pakiety badań dedykowane kobietom, mężczyznom oraz przyszłym mamom. 

  • Serdeczna atmosfera – dbamy o to, aby czuli się Państwo u nas bezpiecznie, komfortowo i pewnie.

  • Korzystna lokalizacja – placówka znajduje się w niewielkiej odległości od centrum Krakowa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska