lek. dent. Ada Gułaj

stomatolog - Warszawa

lek. dent. Ada Gułaj stomatolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. dent. Ada Gułaj

Lek. dent. Ada Gułaj ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, a obecnie jest w trakcie szkolenia specjalistycznego w zakresie ortodoncji w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Doskonali swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO).

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. A. Gułaj

Lek. dent. Ada Gułaj leczy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami, a jej priorytetem jest ich zadowolenie. Przy planowaniu zabiegów przedstawia pacjentowi różne warianty terapii, uwzględniając przy tym jego oczekiwania. 

Zdjęcia lek. dent. Ada Gułaj

SMYLO - lek. dent. Ada Gułaj

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Ada Gułaj

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska