mgr Adrianna Gendera-Wilczyńska

fizjoterapeuta, rehabilitant - Zielona Góra, Międzyzdroje

mgr Adrianna Gendera-Wilczyńska fizjoterapeuta, rehabilitant

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - mgr Adrianna Gendera-Wilczyńska

Mgr Adrianna Gendera-Wilczyńska to absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ukończyła wydział rehabilitacji ruchowej i fizjoterapii. Jest założycielką Centrum Rozwoju Dziecka "Mądralinek".

Specjalizuje się w technikach relaksacyjnych i akupresurze. Zajmuje się również przywracaniem równowagi w organizmie. Praca stanowi dla niej źródło ogromnej przyjemności, a także pasję, dzięki której może odkrywać spokój i piękno, które – jak twierdzi – jest w każdym z nas.

Zabiegi, w których specjalizuje się mgr A. Gendera-Wilczyńska

Mgr Adrianna Gendera-Wilczyńska udziela pomocy osobom borykającym się z problemem przemęczenia i stresu. Można się do niej zwrócić również w przypadku pojawienia się depresji.

Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej - mgr Adrianna Gendera-Wilczyńska

Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej - mgr Adrianna Gendera-Wilczyńska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty mgr Adrianna Gendera-Wilczyńska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska