lek. Agata Kusiba-Strażyńska

dermatolog, lekarz kosmetolog, lekarz medycyny estetycznej, wenerolog

Informacje ogólne – lek. Agata Kusiba-Strażyńska

Lek. Agata Kusiba-Strażyńska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe – w 1997 roku założyła własną praktykę lekarską, która z biegiem czasu znacznie się powiększyła i przekształciła w ośrodek o nazwie A-DERM-SERWIS. Jej pasją jest dermatologia i medycyna estetyczna. Dzięki poszerzaniu wiedzy w tych dziedzinach, a następnie zdaniu egzaminu otrzymała w 1989 roku tytuł specjalisty w zakresie dermatologii i wenerologii. Ukończyła również Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia. Jest osobą energiczną i wkładającą dużo serca w swoją pracę.

Doktor Kusiba-Strażyńska regularnie uczestniczy w kongresach dermatologicznych i szkoleniach poświęconych nowoczesnym technologiom wprowadzanym do terapii anti-aging. Aktywnie działa w stowarzyszeniach naukowych: jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz członkiem założycielem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Kusiba-Strażyńska

Lek. Agata Kusiba-Strażyńska jest specjalistą II stopnia w dermatologii i wenerologii, a także dyplomowanym kosmetologiem. W zakres świadczonych przez nią usług wchodzą zabiegi z dziedziny dermatologii ogólnej, medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii. Przeprowadza m.in. dermatoskopię. W codziennej pracy wykorzystuje nowoczesne urządzenia, w tym systemy laserowe.

Sukcesywnie wdraża do oferty kolejne innowacyjne techniki zabiegowe, takie jak implantacja włosów Biofibre, polegająca na wszczepianiu sztucznych włosów w skórę owłosioną głowy przy pomocy punchera. 

Zdjęcia lek. Agata Kusiba-Strażyńska

Filmy z udziałem lek. Agata Kusiba-Strażyńska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Kriolipoliza - odchudzanie pośladków - zdjęcia przed i po zabiegu

Kriolipoliza - odchudzanie brzucha - zdjęcia przed i po zabiegu

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - zdjęcia przed i po zabiegu

Mezoterapia - odmładzanie i rewitalizacja skóry - zdjęcia przed i po zabiegu

Talia / boczki - lipoliza iniekcyjna - zdjęcia przed i po zabiegu

Biodra - lipoliza iniekcyjna - zdjęcia przed i po zabiegu