lek. Agnieszka Miller

okulista - Warszawa

lek. Agnieszka Miller okulista

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Agnieszka Miller

Lek. Agnieszka Miller ukończyła studia medyczne w 1995 roku, uzyskując tym samym dyplom lekarza i prawa do wykonywania zawodu. Jest wieloletnim współpracownikiem Oddziału Okulistycznego Szpitala Dziecięcego im. Prof. Bogdanowicza w Warszawie, gdzie zajmuje się okulistyką dziecięcą. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Okulistyki Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego SPSK im. Prof. Orłowskiego w Warszawie. Posiada specjalizację medyczną w dziedzinie okulistyki.

Doktor Miller sukcesywnie pogłębia swoją wiedzę oraz podnosi kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w konferencjach i kursach organizowanych w kraju oraz poza jego granicami.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Agnieszka Miller 

Lek. Agnieszka Miller przeprowadza diagnostykę oraz leczenie chorób oczu u dzieci. Konsultuje najmłodszych pacjentów w zakresie okulistyki dziecięcej. Ponadto wykonuje diagnostykę zeza oraz niedowidzenia, wykorzystując nowoczesne techniki diagnostyczne. Przeprowadza badania wzroku na synoptoforze.

Zdjęcia lek. Agnieszka Miller

Centrum Okulistyczne Optimum

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Agnieszka Miller