lek. Agnieszka Miller

okulista - Warszawa

lek. Agnieszka Miller okulista

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Agnieszka Miller

Lek. Agnieszka Miller ukończyła studia medyczne w 1995 roku, uzyskując tym samym dyplom lekarza i prawa do wykonywania zawodu. Jest wieloletnim współpracownikiem Oddziału Okulistycznego Szpitala Dziecięcego im. Prof. Bogdanowicza w Warszawie, gdzie zajmuje się okulistyką dziecięcą. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Okulistyki Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego SPSK im. Prof. Orłowskiego w Warszawie. Posiada specjalizację medyczną w dziedzinie okulistyki.

Doktor Miller sukcesywnie pogłębia swoją wiedzę oraz podnosi kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w konferencjach i kursach organizowanych w kraju oraz poza jego granicami.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Agnieszka Miller 

Lek. Agnieszka Miller przeprowadza diagnostykę oraz leczenie chorób oczu u dzieci. Konsultuje najmłodszych pacjentów w zakresie okulistyki dziecięcej. Ponadto wykonuje diagnostykę zeza oraz niedowidzenia, wykorzystując nowoczesne techniki diagnostyczne. Przeprowadza badania wzroku na synoptoforze.

Zdjęcia lek. Agnieszka Miller

Centrum Okulistyczne Optimum - lek. Agnieszka Miller

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Agnieszka Miller

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska