dr n. med. Ahmed Elsaftawy

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej - Wrocław

dr n. med. Ahmed Elsaftawy chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: polski, angielski, arabski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr n. med. Ahmed Elsaftawy

Dr n. med. Ahmed Elsaftawy to chirurg ogólny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu – dyplom oraz tytuł lekarza medycyny otrzymał w 2000 roku. W latach 2000-2002 odbył staż podyplomowy w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej było rozpoczęcie w 2002 roku specjalizacji w dziedzinie chirurgii ogólnej w Katedrze i Klinice Chirurgii Przewodu Pokarmowego i Chirurgii Ogólnej wrocławskiej Akademii Medycznej. Rok później zaczął studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego Akademii Medycznej we Wrocławiu. W latach 2004-2006 obejmował stanowisko wykładowcy chirurgii ogólnej dla studentów anglojęzycznych wrocławskiej AM. Następnie, w okresie 2006-2009 pracował w Pogotowiu Ratunkowym we Wrocławiu. W 2006 roku rozpoczął współpracę ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym oraz Oddziałem Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Replantacji Kończyn, Chirurgii Ręki i Mikrochirurgii Szpitala im. Św. Jadwigi Śl. w Trzebnicy. Specjalista pracuje w ośrodku do chwili obecnej.

W okresie 2007-2008 dr Elsaftawy ukończył studia podyplomowe na kierunku „Zarządzanie kryzysowe” w Dolnośląskiej Wyższej Szkole Służb Publicznych „Asesor” we Wrocławiu. W 2008 roku przystąpił do egzaminu, uzyskując dzięki temu tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej. W 2009 roku przedstawił komisji egzaminacyjnej wrocławskiej AM swoją rozprawę doktorską i otrzymał tytuł naukowy doktora nauk medycznych. W latach 2009-2012 obejmował stanowisko wykładowcy w Wyższej Szkole Medycznej w Legnicy.

Osiągnięcia lekarza

Dr n. med. Ahmed Elsaftawy jest znakomicie wykwalifikowanym specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii ręki. Może się poszczycić posiadaniem prestiżowego europejskiego dyplomu FESSH, stanowiącego potwiedzenie jego wiedzy i umiejętności. Uzyskał go w 2013 roku, po odbyciu specjalizacji w szpitalu w Trzebnicy. Przez cały okres swojej kariery zawodowej nie przestaje podwyższać kompetencji, o czym świadczy stale rosnąca liczba jego dyplomów i certyfikatów. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach i kursach, zdobywając uprawnienia do wykorzystywania innowacyjnych technik zabiegowych w swoim gabinecie. Między innymi, przeszedł 3-miesięczny staż w Katedrze i Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki Akademii Medycznej we Wrocławiu (w 2005 roku), „Advanced European Course on Hand Surgery under the patronage of FESSH” w 2009 roku, a także I i II Międzynarodowy Kurs Nadgarstka w Krakowie (w 2010 oraz 2012 roku). To zaledwie ułamek szkoleń i warsztatów, jakie ukończył. W czasie VII kongresu Polskiego Towarzystwa Chirurgów Ręki w Łodzi (w październiku 2013 roku) został wybrany na członka głównego zarządu Towarzystwa.

Doktor Elsaftawy jest regularnym uczestnikiem krajowych i zagranicznych konferencji naukowych. Wziął udział, między innymi, w VII i IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (2007 i 2009), zorganizowanym w Warszawie, a także w XIV Congress of the Federation of European Societies for Surgery of the Hand w Poznaniu. W 2011 roku uczestniczył w XV Congress of the Federation of Hand-Surgery Societies of Europe w Oslo, natomiast rok później wziął udział w XX Congress – New technologies and innovations in hand/wrist/upper limb surgery w Brukseli. W 2013 roku był jednym z członków Pediatric Hand and Hand Tumors w Menchesterze oraz uczestnikiem XVII Congress of the Federation of Hand-Surgery Societies of Europe w Antalyi. W tym samym roku zaproszono go w charakterze wykładowcy na I Międzynarodowe Sympozjum Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Ustroniu. Dzięki uczestnictwu w zjazdach naukowych na bieżąco zapoznaje się z najnowszymi doniesieniami w zakresie chirurgii ręki.

Doświadczenie lekarza umożliwiło mu dołączenie do grona członków uznanych towarzystw medycznych. Wśród stowarzyszeń, do których należy, można wymienić Polskie Towarzystwo Chirurgii Ręki, Towarzystwo Chirurgów Polskich, a także Sekcję Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Doktor Elsaftawy jest również członkiem European Society of Aesthetic Surgery oraz European Wrist Arthroscopy Society. W 2013 roku został wybrany na członka głównego zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Na zaszczytną funkcję wyznaczono go podczas VII kongresu stowarzyszenia, w październiku 2013 roku.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Elsaftawy

Dr n. med. Ahmed Elsaftawy specjalizuje się w chirurgii ogólnej oraz chirurgii ręki. Udziela pacjentom konsultacji z zakresu chirurgii ręki, a także pomaga chorym z uszkodzeniami kompleksu chrząstki trójkątnej, niestabilnością nadgarstka i zespołem rowka nerwu łokciowego. Zajmuje się leczeniem zespołów bólowych nadgarstka oraz reumatoidalnym zapaleniem stawów w obrębie dłoni. W zakres leczonych przez niego schorzeń wchodzi przykurcz Dupuytrena, choroba De Quervaine’a oraz zespół cieśni kanału nadgarstka. Udziela pomocy pacjentom borykającym się z ganglionami, problemem zatrzaskujących palców i łokciem golfisty oraz łokciem tenisisty. Leczy również zespół kanału Guyona i zajmuje się artoskopią nadgarstka (leczniczą i diagnostyczną).

Specjalista przeprowadza drobne zabiegi chirurgiczne w obrębie płytki paznokciowej, takie jak częściowe lub całkowite wycięcie macierzy (matricektomia), usuwanie płytki paznokciowej oraz biopsje w obrębie aparatu paznokciowego (w tym biopsja macierzy). Usuwa także wrastające paznokcie. Chirurgicznie usuwa zmiany skórne oraz zmiany w obrębie tkanki podskórnej z badaniem histopatologicznym. Można się do niego zgłosić z brodawkami, tłuszczakami i kaszakami, a także ze znamionami barwnikowymi i bliznami. Doktor zajmuje się opracowywaniem blizn po oparzeniach, trądziku i operacjach.

Szeroką gamę oferowanych przez niego usług wzbogacają procedury z dziedziny medycyny estetycznej. Dr Elsaftawy wykorzystuje preparaty na bazie toksyny botulinowej (Botox oraz Dysport) w celu odmładzania wyglądu pacjentów. Spłyca przy ich pomocy zmarszczki mimiczne, a także usuwa bruzdy na szyi. Toksynę botulinową stosuje przy korekcji „dziąsłowego uśmiechu”, poprawie kształtu nosa oraz w terapii osób cierpiących na nadpotliwość dłoni, pach i stóp. Przeprowadza również tzw. relaksakcję blizn po zabiegach chirurgicznych oraz po urazach. Prócz toksyny wykorzystuje także wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego (Juvederm, Restylane, Surgiderm) oraz kwas polimlekowy (Sculptra), niwelując dzięki nim zmarszczki dynamiczne na twarzy. Wypełniacze stosuje przy powiększaniu i modelowaniu ust, pośladków oraz piersi. Modeluje nimi również łydki i poprawia wygląd grzbietów dłoni.

Doktor Elsaftawy oferuje zabiegi lipolizy iniekcyjnej pacjentom z miejscowym nagromadzeniem zbędnej tkanki tłuszczowej. Przeprowadza także szereg peelingów chemicznych, pomagając w ten sposób osobom borykającym się z problemami skórnymi (trądzik, posłoneczne uszkodzenia, łojotok itp.).

Efekty pracy lekarza - zdjęcia przed i po zabiegu

Zadowolenie pacjentów jest dla nas najważniejsze. Pragniemy, by każdy pacjent miał pełen obraz lekarza, któremu powierza swoje zdrowie. Poniżej prezentowane są zdjęcia przed i po zabiegach, które przeprowadzał dr n. med. Ahmed Elsaftawy. Zobacz wszystkie zdjęcia przed i po zabiegach (25)

Zdjęcia dr n. med. Ahmed Elsaftawy

Filmy z udziałem dr n. med. Ahmed Elsaftawy

Chiroplastica

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
200 zł - konsultacja + USG,
1000 zł - kolejna dobra hospitalizacji pod opieką medyczną
150 Rozwiń szczegóły
Konsultacja w zakresie chirurgii ręki
1000 zł - kolejna dobra hospitalizacji pod opieką medyczną
150 Rozwiń szczegóły
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
1000 zł - kolejna dobra hospitalizacji pod opieką medyczną
150 Rozwiń szczegóły

Chirurgia plastyczna

Operacje plastyczne powiek
Plastyka laserowa powiek górnych
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
3500 zł- Plastyka powiek górnych klasycznie
2 800 Rozwiń szczegóły
Operacje plastyczne uszu
Korekcja odstających uszu
Inne nazwy:

4 000 Rozwiń szczegóły
Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha
1 200 Rozwiń szczegóły
Operacje plastyczne ust
Zmniejszenie ust chirurgiczne
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 2 000 Rozwiń szczegóły
Operacje plastyczne piersi
Rewizja piersi wraz z wymianą implantów
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
+ ew. likwidacją przykurczu torebki
od 14 000 do 15 000  Rozwiń szczegóły
Rewizja piersi z wymianą implantów z mastopexią
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
15 000 Rozwiń szczegóły
Powiększanie piersi
Powiększanie piersi implantami okrągłymi
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
15 000 zł - Powiększanie piersi implantami Motiva - SilkSurface PLUS;
16 500 zł - Powiększanie piersi implantami Motiva - Ergonomix Round Q
od 13 500 Rozwiń szczegóły
Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
cena obejmuje liposukcję (dwie procedury 13000, osobno 9500 i 6500 )
9 500 Rozwiń szczegóły
Podniesienie piersi
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
9 500 Rozwiń szczegóły
Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Mastopeksja plus powiększenie piersi własna tkanka tłuszczową - 14 tys.;
Mastopexia wraz z augmentacją implantami Motiva - SilkSurface PLUS - 17 tys.;
Mastopexia wraz z augmentacją implantami Motiva Ergonomix Round Q - 18,5 tys.
od 14 000 Rozwiń szczegóły
Zmniejszenie piersi
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
z symetryzacją
od 13 000 do 15 000  Rozwiń szczegóły
Modelowanie twarzy i ciała własnym tłuszczem
Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
3 000 Rozwiń szczegóły
Wypełnianie blizn na twarzy własnym tłuszczem
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
3 000 Rozwiń szczegóły
Modelowanie czoła własnym tłuszczem
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
3 000 Rozwiń szczegóły
Likwidacja cieni pod oczami własnym tłuszczem
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
3 000 Rozwiń szczegóły
Modelowanie okolic jarzmowych własnym tłuszczem
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
3 000 Rozwiń szczegóły
Modelowanie skroni własnym tłuszczem
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
3 000 Rozwiń szczegóły
Modelowanie policzków własnym tłuszczem
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
3 000 Rozwiń szczegóły
Modelowanie ust własnym tłuszczem
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
2 500 Rozwiń szczegóły
Modelowanie bruzd nosowo-wargowych własnym tłuszczem
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
3 000 Rozwiń szczegóły
Modelowanie linii żuchwy własnym tłuszczem
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
3 000 Rozwiń szczegóły
Modelowanie brody własnym tłuszczem
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
3 000 Rozwiń szczegóły
Modelowanie pośladków własnym tłuszczem
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Liposukcja z lipofillingiem
drugi etap- 10 000 zł
14 000 Rozwiń szczegóły
Modelowanie łydek własnym tłuszczem
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Liposukcja z lipofillingiem
6 500 Rozwiń szczegóły
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Plastyka ciała (body lifting)
Plastyka brzucha z przeniesieniem pępka
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
11500 zł - Plastyka brzucha z przeniesieniem pępka + Liposukcja
8 500 Rozwiń szczegóły
Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych
Powiększanie penisa własnym tłuszczem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
+ 1000 zł gwarancja 6 miesięcy na utrzymanie efektów (cena zawiera dodatkowe dostrzyknięcie w przypadku, gdy wchłonie się min. 50% tłuszczu)

Drugie dostrzyknięcie bez wcześniej wykupionej gwarancji to koszt 2 500 zł w terminie do 6 miesięcy od pierwszego zabiegu
5 500 Rozwiń szczegóły

Chirurgia ogólna

Operacje i leczenie przepuklin
Operacje przepukliny pachwinowej
5500 zł - Przepukliny pachwinowe metodą TAPP lub TEP (w zależności od rodzaju siatki);
Rozwiń szczegóły
Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej
Inne nazwy:
Konsultacja chirurgiczna - cena 150

Konsultacja chirurgiczna - cena 150
3 500 Rozwiń szczegóły
Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki
Inne nazwy:
Konsultacja chirurgiczna - cena 150

Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 3 500 do 4 000  Rozwiń szczegóły
Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej
Inne nazwy:
Konsultacja chirurgiczna - cena 150

Konsultacja chirurgiczna - cena 150
5 600 Rozwiń szczegóły
Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej z użyciem siatki
Inne nazwy:
Konsultacja chirurgiczna - cena 150

Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 6 200 do 7 200  Rozwiń szczegóły
Operacje przepukliny mosznowej
Operacja przepukliny mosznowej jednostronnej
Inne nazwy:
Konsultacja chirurgiczna - cena 150

Konsultacja chirurgiczna - cena 150
koszt ustalany indywidualnie
Rozwiń szczegóły
Operacja przepukliny mosznowej jednostronnej z użyciem siatki
Inne nazwy:
Konsultacja chirurgiczna - cena 150

Konsultacja chirurgiczna - cena 150
koszt ustalany indywidualnie
Rozwiń szczegóły
Wycięcie torbieli włosowej
Inne nazwy:
Konsultacja chirurgiczna - cena 150

Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 2 000 Rozwiń szczegóły

Urologia

Leczenie i operacje prącia
Leczenie stulejki chirurgiczne
Inne nazwy:
Konsultacja chirurgiczna - cena 150

Konsultacja chirurgiczna - cena 150
stulejka wykonywana również u dzieci, które ważą co najmniej 25 kg,
cena zależy od rodzaju znieczulenia
od 1 800 do 2 800  Rozwiń szczegóły
Obrzezanie
Obrzezanie całkowite
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
koszt uzależniony od rodzaju znieczulenia
od 2 000 do 3 000  Rozwiń szczegóły
Obrzezanie częściowe
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
koszt uzależniony od rodzaju znieczulenia
od 2 000 do 3 000  Rozwiń szczegóły

Ortopedia

Operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka
1200 zł - Operacja przygotowawcza (otwartej dłoni-m. Mac Cash)
Operacja otwarta zespołu cieśni kanału nadgarstka
2500 zł - nawrotowy zespół cieśni nadgarstka (epineurotomia)
2 000 Rozwiń szczegóły
Leczenie operacyjne zespołu Guyona
2 000 Rozwiń szczegóły
Leczenie operacyjne choroby De Quervaina
2 000 Rozwiń szczegóły
Operacja zespołu rowka nerwu łokciowego
metoda otwarta
2 800 Rozwiń szczegóły
Operacja palca młoteczkowatego ręki
1 600 Rozwiń szczegóły
Operacja palca butonierkowatego ręki
2 500 Rozwiń szczegóły
Leczenie artroskopowe nadgarstka
6 400 Rozwiń szczegóły
Artrodeza nadgarstka
Leczenie zmian zwyrodnieniowych nadgarstka (artrodeza śródnadgarstkowa) + koszt materiału zespalającego
od 5 500 Rozwiń szczegóły
Operacja rekonstrukcyjna ścięgna zginacza lub prostownika palców ręki
Dwuetapowa rekonstrukcja ścięgien 4500 zł za każdy etap
od 4 500 Rozwiń szczegóły
Leczenie operacyjne zaburzenia funkcji ścięgien zginaczy / prostowników
Operacje przełożenia ścięgien w porażeniach nerwów
7 500 Rozwiń szczegóły
Rekonstrukcja nerwu w obrębie ręki
4500 zł - uwolnienie nerwu (neuroliza);
od 4 500 Rozwiń szczegóły
Osteotomia korekcyjna nieprawidłowego zrostu kości promieniowej
Osteotomia korekcyjna dalszego końca kości promieniowej
7 500 Rozwiń szczegóły
Operacja poszerzenia przestrzeni międzypalcowej dłoni, pogłebienie przestrzeni międzypalcowej
4 500 Rozwiń szczegóły
Operacja rozdzielenia zrośniętych palców ręki
5 500 Rozwiń szczegóły
Leczenie stawów rzekomych kończyny górnej
Leczenie pseudostawu kości łódeczkowatej
7 500 Rozwiń szczegóły
Synowektomia stawów ręki
5 500 Rozwiń szczegóły
Leczenie operacyjne zmian zwyrodnieniowych stawów ręki
Leczenie zmian zwyrodnieniowych I stawu nadgarstkowo-śródręcznego
7 500 Rozwiń szczegóły
Wycięcie ganglionu palca ręki
2 000 Rozwiń szczegóły
Wycięcie nerwiaka w obrębie ręki
2000 zł - usunięcie bolesnego nerwiaka (w zakresie ręki, palców);
10 000 zł - Operacja wycięcie nerwiaków obwodowych z zespoleniem mikrochirurgicznym (bez przeszczepu kablowego nerwów),
od 2 000 Rozwiń szczegóły
Wycięcie chrzęstniaka / kostniaka ręki
4 500 Rozwiń szczegóły
Wycięcie włókniaka / naczyniaka ręki
koszt do ustalenia indywidualnie
Rozwiń szczegóły
Operacje i leczenie kolana
Artroskopia lecznicza stawu kolanowego
od 3 500 Rozwiń szczegóły
Operacje i leczenie stopy / stawu skokowego
Artroskopia lecznicza stawu skokowego
od 4 500 Rozwiń szczegóły
Wycięcie ganglionu stopy
1 000 Rozwiń szczegóły

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków nóg
Laserowe leczenie żylaków nóg
Inne nazwy:

3000 zł - 1 noga;
5000 zł - 2 nogi
od 3 000 do 5 000  Rozwiń szczegóły
Operacja żylaków nóg
Operacja żylaków metodą klasyczną z wycięciem żyły odpiszczelowej wielkiej
3 000 Rozwiń szczegóły

Medycyna estetyczna

Leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową
Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
2500 zł - dwie stopy
od 1 300 do 2 500  Rozwiń szczegóły
Skóra głowy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 300 do 2 500  Rozwiń szczegóły
Czoło - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 300 do 2 500  Rozwiń szczegóły
Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 300 do 2 500  Rozwiń szczegóły
Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 300 do 2 500  Rozwiń szczegóły

Diagnostyka i badania

Badania USG Doppler
USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych z konsultacją
200 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych - zdjęcia przed i po zabiegu

Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym - zdjęcia przed i po zabiegu

Bruzdy wargowo-bródkowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - zdjęcia przed i po zabiegu

Lifting dekoltu nićmi PDO - zdjęcia przed i po zabiegu

Powiększanie ust kwasem hialuronowym - zdjęcia przed i po zabiegu

Usuwanie zmarszczek botoksem - zdjęcia przed i po zabiegu

Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - zdjęcia przed i po zabiegu

Linie pionowe czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - zdjęcia przed i po zabiegu

Modelowanie ust wypełniaczem - zdjęcia przed i po zabiegu

Leczenie operacyjne choroby Dupuytrena - zdjęcia przed i po zabiegu

Plastyka brzucha z przeniesieniem pępka - zdjęcia przed i po zabiegu

Operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka - zdjęcia przed i po zabiegu

Certyfikaty dr n. med. Ahmed Elsaftawy