lek. Aleksandra Przybylska

ginekolog-położnik - Kórnik

lek. Aleksandra Przybylska ginekolog-położnik

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Aleksandra Przybylska

Lek. Aleksandra Przybylska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii, którą realizuje w Szpitalu Serca Jezusowego w Środzie Wielkopolskiej. W przeszłości współpracowała również z Ginekologiczno-Położniczym Szpitalem Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Doktor Przybylska zdobyła kwalifikacje zawodowe, między innymi, w ramach staży, warsztatów i kursów w Klinice prof. Dębskiego w Warszawie oraz w prestiżowej Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii. Regularnie bierze udział w konferencjach naukowych, na których systematyzuje swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Przybylska

Lek. Aleksandra Przybylska świadczy usługi z zakresu położnictwa i ginekologii. Opiekuje się pacjentkami ciężarnymi oraz w okresie okołoporodowym. Prowadzi zarówno ciąże fizjologiczne, jak i powikłane. Wykonuje USG położnicze i ginekologiczne. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem (również operacyjnym) chorób żeńskich narządów rodnych. Operacje przeprowadza głównie małoinwazyjnymi metodami endoskopowymi.

Centrum Medyczne MedHeart - lek. Aleksandra Przybylska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Aleksandra Przybylska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska