lek. Alex Alli Balogun

chirurg ogólny

lek. Alex Alli Balogun chirurg ogólny

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne – lek. A. Balogun

Lek. Alex Alli Balogun jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył w 1997 roku. Przez cały czas swojej kariery zawodowej regularnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych konferencjach, szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej.

Doktor  należy do Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich. Od wielu lat pracuje w charakterze chirurga w kilku śląskich placówkach medycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Balogun

Lek. Balogun jest specjalistą chirurgii ogólnej. Od 2009 roku zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ze szczególnym uwzględnieniem procedur konturowania twarzy i ciała. Stosuje m.in. nici liftingujące PDO, HappyLift, wykonuje lipolizę iniekcyjną, przeprowadza ponadto zabiegi liposukcji laserowej u osób chcących pozbyć się lokalnych depozytów tkanki tłuszczowej. W codziennej pracy doktor cechuje się profesjonalizmem oraz bardzo dobrym podejściem do pacjenta. 

Zdjęcia lek. Alex Alli Balogun

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Alex Alli Balogun

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.