dr n. med. Alina Blacha

ortopeda, traumatolog - Lublin

dr n. med. Alina Blacha ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Alina Blacha

Dr n. med. Alina Blacha z wyróżnieniem ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Na studiach pracowała w ramach wolontariatu w Klinice Ortopedii i Traumatologii, z którą współpracowała także po uzyskaniu dyplomu. Posiada specjalizację medyczną drugiego stopnia z ortopedii i traumatologii (oba egzaminy zdała z wyróżnieniem). Brała udział w wielu kursach i sympozjach ortopedycznych, organizowanych w kraju i za granicą. Uczestniczyła w badaniach klinicznych, głównie w zakresie profilaktyki przeciwzakrzepowej, leczenia bólu oraz oceny zrostu w złamaniach. W 2015 roku za pracę doktorską pt.: "Wpływ zniekształcenia nadgarstka na przebieg i wynik leczenia złamania dalszej nasady kości promieniowej" otrzymała stopień naukowy doktora nauk medycznych. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Blacha

Dr n. med. Alina Blacha skupia się przede wszystkim na zabiegach operacyjnych w obrębie ręki. Leczy takie schorzenia jak zespół cieśni nadgarstka, zespół kanału Guyona czy zespół rowka nerwu łokciowego. Przeprowadza operacyjne leczenie choroby Dupuytrena, zaciskającego zapalenia pochewek ścięgien zginaczy i choroby de Quervaina. Wykonuje naprawy ścięgien i nerwów po zastarzałych uszkodzeniach oraz artrodezy stawów. Oferuje również zabiegi usuwania zmian guzowatych tkanek miękkich i kości. Zajmuje się operacjami w obrębie stopy – leczy paluchy koślawe, paluchy sztywne, palce szponiaste oraz guzy stopy.

Żagiel Med Szpital - dr n. med. Alina Blacha

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Alina Blacha

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska