lek. Andrzej Olczyk

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Andrzej Olczyk ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Andrzej Olczyk

Lek. Andrzej Olczyk ukończył studia na Wydziale Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Aktualnie otacza opieką medyczną uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Centrum Olimpijskim w Spale, ponadto pracuje w Tomaszewskim Centrum Zdrowia na Oddziale Ortopedycznym oraz w Poradni Ortopedycznej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Olczyk

Lek. Andrzej Olczyk w codziennej pracy zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Zdjęcia lek. Andrzej Olczyk

Centrum Medyczne BEST-MED - lek. Andrzej Olczyk

Konsultacje

Konsultacja ortopedyczna 
250 zł - konsultacja + USG
150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Andrzej Olczyk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska