lek. Andrzej Różański

dermatolog - Kamień Pomorski

lek. Andrzej Różański dermatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Andrzej Różański

Lek. med. Andrzej Różański jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Dyplom i tytuł lekarza medycyny uzyskał w 1992 roku. Tego samego roku został powołany do zawodowej służby wojskowej i skierowany do 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP w Szczecinie na stanowisko młodszego asystenta. Jest członkiem Wojskowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

W latach 1997-1998 pełnił służbę w Polskim Kontyngencie Wojskowym w Tymczasowych Siłach ONZ w Libanie. Po powrocie kontynuował pracę w 109 Szpitalu Wojskowym w charakterze starszego asystenta na oddziale dermatologii. Następnie objął stanowisko kierownika przychodni, a po wygranym konkursie przejął obowiązki Komendanta dr. Medycznych (z jednoczesnym udzielaniem świadczeń w zakresie dermatologii).

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Oprócz dermatologii interesuje się również medycyną estetyczną, dlatego sukcesywnie poszerza zakres wiedzy w tej dziedzinie i zdobywa nowe umiejętności w trakcie kursów i specjalistycznych szkoleń. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Różański

Lek. med. Andrzej Różański specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń skórnych. Ponadto zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W swoim gabinecie redukuje zmarszczki pacjentów preparatami na bazie toksyny botulinowej, a także wypełnia bruzdy kwasem hialuronowym. Posiada również doświadczenie w usuwaniu zmian skórnych oraz popękanych naczynek przy zastosowaniu nowoczesnego urządzenia do koagulacji.

Zdjęcia lek. Andrzej Różański

Centrum Medyczne Meritum - lek. Andrzej Różański

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Andrzej Różański

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska