dr n. med. Andrzej Sieńko

lekarz chorób wewnętrznych, kardiolog - Poznań, Zbąszyń

dr n. med. Andrzej Sieńko lekarz chorób wewnętrznych, kardiolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Andrzej Sieńko

Dr n. med. Andrzej Sieńko jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, który ukończył z wyróżnieniem. Następnie uzyskał specjalizacje: II stopnia z chorób wewnętrznych (1988 rok) i kardiologii (1997 rok). Brał udział w zagranicznych stażach w Herz und Kreislauf Zenter w Hocheg (Austria) oraz w Herz Zenter w Marburgu (Niemcy), podczas których zdobywał wiedzę na temat echokardiografii. Po studiach pracował w II Klinice Kardiologii jako asystent, a później adiunkt. W międzyczasie prowadził Oddział Intensywnej Terapii Kardiologicznej oraz pełnił stanowisko Kierownika Pracowni Echokardiografii.

Obronił pracę doktorską pt.: ,,Echokardiografia przezklatkowa i przezprzełykowa w połączeniu z echokardiografią obciążeniową w diagnostyce choroby niedokrwiennej serca”, otrzymując tytuł doktora nauk medycznych.

Dr Sieńko uczestniczył w wielu polskich oraz zagranicznych warsztatach z zakresu echokardiografii, zorganizowanych przez Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne, m.in. we Włoszech, Holandii, Francji i Anglii. Swoją bogatą wiedzą na temat echokardiografii dzieli się z innymi lekarzami podczas kursów i szkoleń. Jest autorem i współautorem ponad 34 publikacji dotyczących echokardiografii, które można przeczytać w krajowej i zagranicznej prasie medycznej. Jest również współtwórcą podręcznika pt.: "Echokardiografia obciążeniowa".

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Sieńko

Dr n. med. Andrzej Sieńko jest specjalistą z zakresu chorób wewnętrznych i kardiologii, a do jego głównych zainteresowań należą zagadnienia z zakresu echokardiografii i nadciśnienia tętniczego. Zajmuje się nieinwazyjną diagnostyką chorób układu krążenia w postaci elektrokardiografii, echokardiografii oraz prób wysiłkowych. Prócz tego diagnozuje takie schorzenia jak choroba niedokrwienna serca, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie tętnicze bądź inne wady serca.

Zdjęcia dr n. med. Andrzej Sieńko

neoMedica Centrum Medyczne - dr n. med. Andrzej Sieńko

Konsultacje

Konsultacja kardiologiczna 
konsultacja + EKG - 150 zł,
konsultacja + ECHO serca - 200 zł,
konsultacja + EKG + ECHO serca - 210 zł,
120

Diagnostyka i badania

Pakiety badań profilaktycznych
Pakiet kardiologiczny
od 259
Pakiet Kardio Standard - pakiet podstawowych badań kardiologicznych - dla każdego, kto pragnie przebadać swoje serce
od 69
Badania kardiologiczne
Badanie EKG z konsultacją
200
Badanie echo serca z konsultacją
240

Regionalne Centrum Zdrowia - dr n. med. Andrzej Sieńko

Konsultacje

Konsultacja kardiologiczna
130

Gabinety Lekarskie Grochowska 9 (dawniej: Kossaka 4) - dr n. med. Andrzej Sieńko

Stanley Centrum Medyczne - dr n. med. Andrzej Sieńko

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Andrzej Sieńko

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska