dr n. med. Andrzej Wołyniec

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy - Dzierżoniów

dr n. med. Andrzej Wołyniec chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Andrzej Wołyniec

Dr n. med. Andrzej Wołyniec dyplom oraz tytuł lekarza medycyny uzyskał w 1983 roku. Po studiach rozpoczął staż specjalizacyjny w zakresie chirurgii ogólnej. Tytuł specjalisty I stopnia w tej dziedzinie uzyskał w 1986 roku, a cztery lata później – II stopnia. W 1992 roku przyznano mu tytuł naukowy doktora nauk medycznych, zaś w 2003 roku zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z zakresu chirurgii naczyniowej.

Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał w licznych profesjonalnych ośrodkach medycznych, m.in. pełniąc funkcję ordynatora na Oddziale Chirurgii Naczyniowej I Ogólnej Szpitala w Oławie.

Jest autorem i współautorem wielu prac naukowych przedstawionych na zjazdach i kongresach naukowych oraz artykułów opublikowanych w specjalistycznych czasopismach branżowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Wołyniec

Dr n. med. Andrzej Wołyniec jest specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyniowej. Przeprowadza szczegółową diagnostykę (badania USG Doppler). U pacjentów borykających się z żylakami kończyn dolnych wykonuje zabieg usunięcia żylaków z zastosowaniem metody klasycznej (chirurgicznej).

Specjalistyczne Centrum Medyczne Diagnosis - dr n. med. Andrzej Wołyniec

Konsultacje

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym
150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Andrzej Wołyniec

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska