lek. Aneta Bembenek

okulista, lekarz medycyny estetycznej - Warszawa

lek. Aneta Bembenek okulista, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Aneta Bembenek

Lek. Aneta Bembenek jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie – ukończyła studia w 2005 roku. W 2013 roku uzyskała specjalizację w dziedzinie okulistyki, natomiast w 2015 roku ukończyła studia podyplomowe na GWSH w Katowicach, otrzymując tytuł certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej.

Doktor Bembenek sukcesywnie doskonali swoje umiejętności zawodowe, czego dowodem są liczne certyfikaty oraz uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych kongresach oraz szkoleniach. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Bembenek

Jako lekarz medycyny estetycznej specjalizuje się w zabiegach korekcji i rewitalizacji najdelikatniejszych obszarów ciała tj. twarzy, w tym okolic oczu, szyi, dekoltu oraz dłoni. Ze względu na swoją specjalizację, wykonuje również zabiegi usuwania zmian powiek górnych i dolnych.

Zdjęcia lek. Aneta Bembenek

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Aneta Bembenek