lek. Aneta Bembenek

okulista, lekarz medycyny estetycznej - Warszawa

lek. Aneta Bembenek okulista, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Aneta Bembenek

Lek. Aneta Bembenek jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie – ukończyła studia w 2005 roku. W 2013 roku uzyskała specjalizację w dziedzinie okulistyki, natomiast w 2015 roku ukończyła studia podyplomowe na GWSH w Katowicach, otrzymując tytuł certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej.

Doktor Bembenek sukcesywnie doskonali swoje umiejętności zawodowe, czego dowodem są liczne certyfikaty oraz uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych kongresach oraz szkoleniach. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Bembenek

Jako lekarz medycyny estetycznej specjalizuje się w zabiegach korekcji i rewitalizacji najdelikatniejszych obszarów ciała tj. twarzy, w tym okolic oczu, szyi, dekoltu oraz dłoni. Ze względu na swoją specjalizację, wykonuje również zabiegi usuwania zmian powiek górnych i dolnych.

Zdjęcia lek. Aneta Bembenek

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS - lek. Aneta Bembenek

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Aneta Bembenek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska