dr n. med. Aneta Walaszek-Gruszka

ginekolog-położnik, perinatolog - Gliwice

dr n. med. Aneta Walaszek-Gruszka ginekolog-położnik, perinatolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Aneta Walaszek-Gruszka

Dr n. med. Aneta Walaszek-Gruszka w 2003 roku ukończyła Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny). Po uzyskaniu dyplomu rozpoczęła współpracę z Katedrą Zdrowia Kobiety Śląskiej Akademii Medycznej. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii.

Aktualnie jest zawodowo związana z Oddziałem Klinicznym Ginekologii i Położnictwa Katedry Zdrowia Kobiety Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej. Ponadto jest wykładowcą Katedry Zdrowia Kobiety Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów medycyny.

Doktor Walaszek-Gruszka podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w organizowanych w kraju i za granicą kursach i szkoleniach. Posiada certyfikat The Fetal Medicine Foundation. Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Walaszek-Gruszka

Dr n. med. Aneta Walaszek-Gruszka udziela konsultacji z zakresu chorób ginekologicznych. Diagnozuje i leczy stany zapalne, infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze. Wykonuje badania USG ginekologiczne. Ponadto prowadzi ciąże fizjologiczne i powikłane. Wykonuje pełną diagnostykę prenatalną – wraz z USG.

Zdjęcia dr n. med. Aneta Walaszek-Gruszka

Serafin Clinic - dr n. med. Aneta Walaszek-Gruszka

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna 
150 zł - pierwsza wizyta ginekologiczna (badanie ginekologiczne, usg dopochwowe, badanie palpacyjne piersi);
150 zł - kolejna wizyta ginekologiczna z badaniem z USG;
100 zł - kolejna wizyta ginekologiczna;
130 zł - wizyta kontrolna w ciąży z badaniem USG;
100 zł - wizyta kontrolna w ciąży bez badania USG
150

Diagnostyka i badania

Badania genetyczne
Badanie prenatalne Harmony
2 300
USG ginekologiczne i położnicze
USG prenatalne 
220 zł - Badanie prenatalne w I trymestrze;
270 zł - Badanie prenatalne w I trymestrze – ciąża bliźniacza;
250 zł - Badanie prenatalne w II trymestrze;
300 zł - Badanie prenatalne w II trymestrze – ciąża bliźniacza;
250 zł - Badanie prenatalne w III trymestrze;
300 zł - Badanie prenatalne w III trymestrze – ciąża bliźniacza;
od 220

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Aneta Walaszek-Gruszka

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.