lic. Anna Beik

linergistka - Poznań

lic. Anna Beik linergistka

Znajomość języków: polski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - mgr Anna Beik

Anna Beik pracuje w zawodzie kosmetologa od 2006 roku. Od tego czasu wyspecjalizowała się w wąskiej dziedzinie, jaką jest pigmentacja medyczna.

Stale poszerza swoją wiedzę w tym zakresie poprzez uczestnictwo w branżowych szkoleniach i warsztatach. Od 2012 roku prowadzi również własny gabinet kosmetyczny.

Zabiegi, w których specjalizuje się mgr A. Beik

Anna Beik specjalizuje się w wąskiej dziedzinie kosmetologii – pigmentacji medycznej. W codziennej praktyce kosmetologicznej przeprowadza zabiegi makijażu permanentnego, wykorzystując przy tym atestowane barwniki, które nie zawierają metali ciężkich, dzięki czemu gwarantują pacjentkom bezpieczeństwo.

Zdjęcia lic. Anna Beik

Derma Solutions - lic. Anna Beik

Leczenie łysienia

Zabiegi mikropigmentacji
Mikropigmentacja - rekonstrukcja otoczki brodawki sutkowej 
Inne nazwy:

odtworzenie otoczki brodawki sutkowej przez mikropigmentację, wytworzenie otoczki sutkowej przy rekonstrukcji piersi, częściowe odtwarzanie otoczki brodawki piersi, całkowite odtwarzanie brodawki piersi metodą mikropigmentacji

od 1 700 do 2 200 

Medycyna estetyczna

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny dolnej powieki 
Inne nazwy:

makijaż stały na dolnej powiece

450
Makijaż permanentny górnej powieki 
Inne nazwy:

makijaż permanentny na górnej powiece

350
Makijaż permanentny brwi 
Inne nazwy:

makijaż stały brwi

750
Makijaż permanentny ust z wypełnieniem
od 900 do 1 150 
Makijaż permanentny konturu ust
750

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lic. Anna Beik

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.