lek. Anna Bonder-Nowicka

urolog - Warszawa

lek. Anna Bonder-Nowicka urolog

Nr PWZ: 1987925

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Anna Bonder-Nowicka

Lek. Anna Bonder-Nowicka ukończyła studia w Akademii Medycznej w Warszawie. Ponadto jest absolwentką studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Psychologii Klinicznej na kierunku seksuologia. Doktor Bonder-Nowicka posiada specjalizację medyczną w dziedzinie urologii. Jest długoletnim współpracownikiem Oddziału Urologii Szpitala Bielańskiego im. ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie. Sukcesywnie pogłębia swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje zawodowe, bierze udział w konferencjach i szkoleniach z zakresu urologii. Należy do Polskiego Towarzystwa Urologicznego i European Association of Urology.

Prywatnie doktor Bonder-Nowicka interesuje się literaturą piękną, tańcem oraz śpiewem.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Anna Bonder-Nowicka

Lek. Anna Bonder-Nowicka konsultuje dorosłych pacjentów w zakresie urologii. Specjalizuje się w przeprowadzaniu ambulatoryjnych zabiegów stulejki i plastyki wędzidełka. Diagnozuje i leczy kamicę układu moczowego oraz zaburzenia pracy pęcherza. Ponadto jej zawodowe zainteresowania oscylują wokół zagadnień związanych z onkologią urologiczną.

Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima - lek. Anna Bonder-Nowicka

Konsultacje

Konsultacja urologiczna
20 min
180

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Anna Bonder-Nowicka

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.