lek. Anna Kamińska

ginekolog, ginekolog-położnik - Warszawa

lek. Anna Kamińska ginekolog, ginekolog-położnik

Znajomość języków: angielski, włoskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Anna Kamińska

Lek. Anna Kamińska ukończyła studia na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Poszerzała zakres wiedzy w trakcie pracy w renomowanych placówkach medycznych w kraju i za granicą, w tym w stołecznym Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej oraz w Szpitalu Uniwersyteckim Rikshospitalet w Oslo. Jej nieustającą chęć podnoszenia kwalifikacji potwierdzają liczne certyfikaty, w tym certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii w zakresie diagnostyki i postępowania ze zmianami w obrębie szyjki macicy. Dysponuje również certyfikatem Mazurskiej Szkoły USG i Ginekologii w zakresie USG w ginekologii i położnictwie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Kamińska

Lek. Anna Kamińska specjalizuje się w ginekologii i położnictwie. Otacza opieką kobiety planujące zajść w ciążę, a także prowadzi pacjentki w ciąży (fizjologicznej oraz z powikłaniami). Zajmuje się poradnictwem antykoncepcyjnym. W zakres świadczonych przez nią usług wchodzą badania profilaktyczne narządu rodnego, leczenie stanów zapalnych pochwy i chorób szyjki macicy. Doktor Kamińska zajmuje się leczeniem m.in. zaburzeń miesiączkowania oraz krwawieniem z dróg rodnych.

Zdjęcia lek. Anna Kamińska

SonoFem Centrum Medyczne - lek. Anna Kamińska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Anna Kamińska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska