lek. Barbara Popiołek-Chmielak

okulista - Warszawa

lek. Barbara Popiołek-Chmielak okulista

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Barbara Popiołek-Chmielak

Lek. Barbara Popiołek-Chmielak jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej. Od samego początku kariery zawodowej jest związana z Kliniką Okulistyczną Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie – uzyskała w niej dwa stopnie specjalizacji w dziedzinie okulistyki. W tym czasie poszerzała wiedzę i doskonaliła umiejętności w zakresie chirurgicznego leczenia zaćmy i jaskry.

W latach 2002-2016 była pracownikiem warszawskiego Instytutu Jaskry i Chorób Oczu. W tym okresie poświęciła się zdobywaniu doświadczenia w zakresie nowoczesnej diagnostyki i leczenia jaskry. Nie ustaje w ciągłym podnoszeniu kwalifikacji – systematycznie bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych o tematyce okulistycznej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. B. Popiołek-Chmielak

Dr Barbara Popiołek-Chmielak to specjalista chorób oczu z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Utalentowany operator, w naszej przychodni zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń takich jak jaskra i zaćma oraz wykonywaniem zabiegów.

Zdjęcia lek. Barbara Popiołek-Chmielak

Centrum Okulistyczne Jaskra - lek. Barbara Popiołek-Chmielak

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Barbara Popiołek-Chmielak

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.