r

lek. Bożena Januszewska

lekarz medycyny estetycznej, lekarz rodzinny - Gdynia

lek. Bożena Januszewska lekarz medycyny estetycznej, lekarz rodzinny

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Bożena Januszewska

Lek. Bożena Januszewska ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 1994 roku, natomiast w 1998 roku uzyskała specjalizację z medycyny rodzinnej. W trakcie praktyki zawodowej zainteresowała się zagadnieniami związanymi z medycyną estetyczną. Doktor Januszewska jest absolwentką Studiów Podyplomowych w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie. Bierze czynny udział w wielu kongresach i kursach z zakresu medycyny estetycznej. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Bożena Januszewska

Lek. Bożena Januszewska wykonuje zabiegi o działaniu anti-aging. Swoim pacjentom oferuje zabiegi z zastosowaniem liftingujących nici Silhouette. Wykonuje również iniekcje kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, modelując przy ich pomocy twarz oraz usuwając zmarszczki. W jej gabinecie pomoc znajdą pacjenci borykający się z nadpotliwością stóp i pach – doktor Januszewska przeprowadza terapię nadpotliwości. Wykonuje zabiegi modelowania i powiększania ust. Przeprowadza leczenie z wykorzystaniem autologicznego osocza bogatopłytkowego pobranego od pacjenta. W ofercie świadczonych przez nią usług znajduje się również nieoperacyjny lifting twarzy. 

Zdjęcia lek. Bożena Januszewska

Derm-Estetyka

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Bożena Januszewska